Mafia 1: Definitive Edition alınır mı?

Merhaba, oyun remake olarak 28 Ağustos'ta tekrar geri gelecek. Mafia 1'i halihazırda oynamayanlar için güzel bir fırsat. Fakat oyunun ön sipariş fiyatını görünce insanın tekrar orijinal Mafia 1'i oynayası geliyor. Mafia 1: Definitive Edition için 259 ₺ verir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sıra tabanlı değil de pata küte adam vurmalı Mafia tema ve atmosferini seviyorsan verilebilir bence para varsa.Mafia serisini 3 hariç bitirdim en iyi oyunlardan ikisi bence.Tabii sıra tabanlı anime tarzı oyunları seviyorsan ısınamazsın bence.

Vito angelo muydu neydi ana karakterin adı. Çok küçük yaşta oynamıştım bu oyunu sonu beni hüzüne ve dehşete düşürmüştü "bence" gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir Mafia 1. ama bu fiyata almam.

Sıra tabanlı değil de pata küte adam vurmalı Mafia tema ve atmosferini seviyorsan verilebilir bence para varsa.Mafia serisini 3 hariç bitirdim en iyi oyunlardan ikisi bence.Tabii sıra tabanlı anime tarzı oyunları seviyorsan ısınamazsın bence.
Sıra tabanlı oyunları sevmiyorum. Eğer Mafia 1 Remake, Mafia 2 gibi olursa belki ama fiyatı çok fazla.

Mafia 2, Remastered olarak Vito karakterinin veyahut Joe karakterinin kuzeni olarak tekrar 4K 60 FPS e kadar olan grafikler ile çıkartılsa yeni hikaye ve aynı fiziğin geliştirilmiş hali ile. Çok satar.

Alınır, ama çıktıktan bir süre sonra alınır. Nedenleri:
-Nedense fragman 22 saniye. Beklentiyi düşük tutmak gibi bir niyetleri olabilir.
-Oyun cidden güzel gözüküyor, umarım orijinal oyundan özellik çıkarmazlar.
-Oyunu Mafia 3 oyununun yapımcısı yapıyor. Mafia 3 oldukça kötü bir oyundu (en azından bana göre)
-Oyun çıkar çıkmaz almayın, biraz bekleyin ona göre alın.
-Fiyatı 40 dolar, normal oyunlar 60 dolardan satışa sunuluyor.

Alınır, ama çıktıktan bir süre sonra alınır. Nedenleri:
-Nedense fragman 22 saniye. Beklentiyi düşük tutmak gibi bir niyetleri olabilir.
-Oyun cidden güzel gözüküyor, umarım orijinal oyundan özellik çıkarmazlar.
-Oyunu Mafia 3 oyununun yapımcısı yapıyor. Mafia 3 oldukça kötü bir oyundu (en azından bana göre)
-Oyun çıkar çıkmaz almayın, biraz bekleyin ona göre alın.
-Fiyatı 40 dolar, normal oyunlar 60 dolardan satışa sunuluyor.
İyimser düşünürsek Mafia 3'deki hataları yeni Mafia 1'de yapmayabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı