Mafia 1 Definitive Edition vs Mafia 2 classic

Mafia 3'ün açılışı aslında fena değil ve mekanikleri de keyifli bir oynanış sunuyor fakat oyunun giriş sekansı bittikten sonra ve asıl oyun başladıktan sonra oyun gerçekten rezalet bir hale geliyor. :D
Mafia kalitesi yok oyunda. Mekan basmaktan başka bir şey yapmıyoruz bir andan sonra. Karakterlerle dalga geçmişler resmen.

Mafia 1 oynamak istiyorsan direkt Mafia 1 al, de sürümüne bulaşma. Onun dışında Mafia 2 öneririm.
Mafia 1 bedavayken aldım ama araba topaç oluyor. DE şart. Hangar 13 yaptığı tek başarılı şey

Mafia 3'ün açılışı aslında fena değil ve mekanikleri de keyifli bir oynanış sunuyor fakat oyunun giriş sekansı bittikten sonra ve asıl oyun başladıktan sonra oyun gerçekten rezalet bir hale geliyor. :D
Oyunu 6-7 saat oynadım. Hiçbir şey anlamadım şahsen. Kanalın kenarındaki saçma sapan bir eve gidip görev alıp duruyoruz.

Mafia 1 DE daha iyi bir oyun ama ben Mafia 2'yi daha çok seviyorum.

Mafia 1 de fizikler Definitive editonla aynı mı birebir çok severim ama araç sürmek pek keyifli değildi. Yine de güzel oyun dönemine göre.

Hayır Definitive Edition da fizikler değişti ateş etmeden tutun arabayla yayaya çarpmaya kadar hepsi değişti. Başarılı bir remake olmuş.

Mafia 1 de daha iyi bir oyun ama ben Mafia 2'yi daha çok seviyorum.

PS3'te GTA 4 bitirdikten sonra almıştım Mafia 2 CD'sini içindeki haritasına kadar hepsi kutulu duruyor.

Ben bundan da severim galiba ilk oynadığım Mafia oyunu 2 olduğu için.

Mafia 1 kesinlikle daha iyi oyun mafya ağırlığı var mafya olduğumuzu hissediyoruz her şeyden önce, mafia 1 de'yi bitirdikten hemen sonra mafia 2 de'ye başladım ilk oyunu açışımda 1 saat dayanamadım 40dk da kapattım sonra bir daha girdim 2 saat oynadım daha da girmedim hacı mafia 2'de babasız sokak bebesiyiz mafyacılık oynuyoz resmen hiç ağırlık koyamadı üzerime dayanamadım zorladım kendimi devam edemedim 2 saat olmadan saldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı