Mafia 1 save dosyaları nereden bulunur?

Buradaki linkte %100 save dosyaları var. Muhtemelen her chapter'ı içeriyordur. Fakat yine de emin değilim. Sizin için dosyayı VirusTotal'de tarattım.

Dosya içeriği temiz. Bir dener misiniz? Her chapter'ı barındırıyorsa istediğiniz kısımdan bu %100 save sayesinde başlayabilirsiniz.

Buradaki linkte %100 save dosyaları var. Muhtemelen her chapter'ı içeriyordur. Fakat yine de emin değilim. Sizin için dosyayı VirusTotal'de tarattım.

Dosya içeriği temiz. Bir dener misiniz? Her chapter'ı barındırıyorsa istediğiniz kısımdan bu %100 save sayesinde başlayabilirsiniz.

Aslında tamamı oynanmış bir save istemiyorum muhtemelen heyecanı kaçıcak oyunun o yüzden tamamı oynanmamış bir save arıyorum bi tane buldum ama çsılşmıyor yada ben beceremedim

Aslında tamamı oynanmış bir save istemiyorum muhtemelen heyecanı kaçacak oyunun o yüzden tamamı oynanmamış bir save arıyorum bir tane buldum ama çsılşmıyor ya da ben beceremedim.

Tamamı oynanmış save ama, siz oyun içerisinde istediğiniz bölümden başlayabiliyorsunuz sanırım. Bir kontrol edin isterseniz, olmadı silersiniz. Kendi save yedeğinizi almayı unutmayın.

Geri
Yukarı