Çözüldü Mafia 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ozan7227

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir ara Steam'den Mafia 2 satın aldım kurdum oynadım. Sonra PC'de yer kalmadığı için sildim fakat bugün geri yükledim. Açtığımda Steam'den başlatılıyor yazısı geliyor sonra yonetici izni istiyor veriyorum Steam yanıt vermiyor diyor. Sonra bir daha Mafia 2 yönetici izni istiyor diyor veriyorum yine aynı şeyler ve oyun hiç açılmıyor, ne yapabilirim?

Ekran Görüntüsü (16).pngEkran Görüntüsü (17).pngEkran Görüntüsü (18).png

Çözüm
Ben bir ara Steam'den Mafia 2 satın aldım kurdum oynadım. Sonra PC'de yer kalmadığı için sildim fakat bugün geri yükledim. Açtığımda Steam'den başlatılıyor yazısı geliyor sonra yonetici izni istiyor veriyorum Steam yanıt vermiyor diyor. Sonra bir daha Mafia 2 yönetici izni istiyor diyor veriyorum yine aynı şeyler ve oyun hiç açılmıyor, ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 435859Eki Görüntüle 435860Eki Görüntüle 435861
Oyunda birkaç dosyada hata çıkmış ya da eksik olabilir silip baştan kurup sonucu söyler misin?

Eki Görüntüle 435859Eki Görüntüle 435860Eki Görüntüle 435861
Oyunda birkaç dosyada hata çıkmış ya da eksik olabilir silip baştan kurup sonucu söyler misin?

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı