Mafia 2: Definitive Edition 29 TL!

Burak_Toprak

Decapat
Makaleler
3
Yer
Lingshan Island
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i7-13700KF 3.40GHz
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X TRIO 12GB
Ram: Kingston Fury Beast KF436C18BBK2/32 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz
Anakart: MSI PRO B660M-B DDR4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 4600
Ssd: Kingston NV2 SNV2S/2000G 2TB 3500/2800MB/s
Evet hocalarım. Kesinlikle kaçırmayın. Bu Mafia oyunlarının son. Uygun indirimi gibi duruyor. Ondan sonra zam gelme olasılığı. Oldukça yüksek. Ve Mafia 2 Definitive Edition inebileceği en düşük fiyatina. İnmiş durumda. Normalde 65 TL olurdu. Fakat 29 TL. Burada yayıncı. Extradan düşürdüm. Bu son fırsatın demek. İstemiş bence. Definitive Edition. Kötü alınca yanında classic i veriyorlar. Classic oynarsınız mis gibi. İleride dönüp tekrar oynanabilecek oyunlardan. Tavsiye ederim.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocalarım. Kesinlikle kaçırmayın. Bu Mafia oyunlarının son. Uygun indirimi gibi duruyor. Ondan sonra zam gelme olasılığı. Oldukça yüksek. Ve Mafia 2 Definitive Edition inebileceği en düşük fiyatina. İnmiş durumda. Normalde 65 TL olurdu. Fakat 29 TL. Burada yayıncı. Extradan düşürdüm. Bu son fırsatın demek. İstemiş bence. Definitive Edition. Kötü alınca yanında classic i veriyorlar. Classic oynarsınız mis gibi. İleride dönüp tekrar oynanabilecek oyunlardan. Tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 1673154
Epic te 16 ya düşmüştü 1 hafta önce ama indirim bitti.

Eki Görüntüle 1673154
Çok sağolun hocam bilgilendirdiğiniz için :).

Mafia serisinin gerçekten son oyunudur, Mafia 3 tam anlamıyla hayal kırıklığıydı :( Almayı düşünen varsa da bu fiyatı çok uygun, kaçırmayın derim. Önceden Classic sürümü 11 TL civarına düşüyordu, son oyun zamlarına rağmen fiyatı 29 TL'ye kadar düşmüş. Pişman ettirmez, mafya havasını en iyi yansıtan oyunlardan birisidir ve parasına da değer. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun ve iyi oyunlar diliyorum.

Mafia serisinin gerçekten son oyunudur, Mafia 3 tam anlamıyla hayal kırıklığıydı :( almayı düşünen varsa da bu fiyatı çok uygun, kaçırmayın derim. Önceden classic sürümü 11 TL civarına düşüyordu, son oyun zamlarına rağmen fiyatı 29 TL'ye kadar düşmüş. Pişman ettirmez, mafya havasını en iyi yansıtan oyunlardan birisidir ve parasına da değer. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun ve iyi oyunlar diliyorum.

Kesinlikle hocam.

Geri
Yukarı