Oyun Mafia 2 ve 3 Definitive Edition 16.17TL!

2.oyuna çöp diyen muhtemelen 2K yüzünden diyordur. 2.oyun her ne kadar güzel olsa da aceleye geldiği için yarım kalan bir oyun olduğunu az çok hissettiriyor. Ha kişi definitive edition olanı oynamıştır ve o buglarla karşılaşan kesimdendir yine çöp diyebilir.
Valla bana kalırsa ben oyunun ilk özel versiyonunu oynadım çok güzeldi. Klasik Mafia 1 de güzeldi. Gerçi sonra Remake çıkan da güzeldi. Fakat yapılmış en berbat oyun mafia 3 tür kesinlikle. O kadar çok yan görev tekrarları var ki hikayeyi unutuyorsun. Grafik hataları da cabası zaten. Aynı şekilde Mafia 2 remaster da bozulmuştu. Örneğin bazı yerlerde vitonun kafası hatalı görünüyordu. Belirtmeliyim ki bir de bunlar Orijinal Steam versiyonuydu yani. Mafia oyunları oynanacaksa
Mafia 1 remake
mafia 2 klasik oynanmalı.

Mafia 3 ün internette açın sadece hikayeli bölümlerini izleyin yeter. Oynanması imkansız. Kusarsınız o derece. Keşke bir güncelleme ile o yan görevler silinse en azından oyun biraz açılırdı.

valla söylemeye utandım önceki mesajlardan dolayı fakat ben mafia 3'ü gayet beğenmiştim. özellikle cult'larla ilgili olan dlc'si zevkliydi bence. gameplay biraz kendini tekrar ediyor katılıyorum, fakat bence sıkıcı değildi.

Arayüz görünüşü kişisel görüş ona bir şey diyemem fakat indirme hızı dışında ne gibi sorunlarla karşılaştınız? Bu arada ben birkaç oyun almayı düşündüğüm için soruyorum, oyundan atma gibi, bağlanamama gibi problemler oluyor mu öğrenmek için. Yargılıyormuşum gibi anlaşılmasın.

Steam'de 9 MB ile indirirken Epic Games ile 7 bazen 6 ile indiriyorum. Epic Games'i açarken nereden baksan 15 saniye beklerken Steam'de en fazla 4 bilemedin 5 saniye. Topluluk, pazar vb. özelliklerden dolayı Steam'i seçerim. Epic Games'in bedava oyun vermesini taktir ediyorum fakat keşke daha iyi oyunlar verseler verdikleri oyunları takip ediyorum aman aman sadece Fallout 3 vermişlerdi bu konuda bir + Epic Games'e gidebilir. Ama CS oynarken 90 TL'ye düşürdüğüm kasanın tadı da bir farklı oluyor şahsen. Epic kullanmamak için çok neden var fakat kullanmak içinde birkaç neden var benim düşüncem fiyatlar arasında dağlar kadar fark olmadığı sürece Steam'den almak daha mantıklıdır.

Geri
Yukarı