Mafia 2 oyundan atıyor

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Haritada bozulmalar oluyor, bundan kaynaklandığını düşünüyorum ama çözüm bulamadım. Oyunu Steam üzerinden aldım. Sistemim ise fazlasıyla yeterli bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haritada bozulmalar oluyor, bundan kaynaklandığını düşünüyorum ama çözüm bulamadım. Oyunu Steam üzerinden aldım. Sistemim ise fazlasıyla yeterli bir sistem.

Dosyaları doğrulamayı deneyin, olmaz ise yeniden yükleyin.

Laptop kullanıyorsanız dahili ekran kartını kullanıyordur. Dahili ekran kartı da beslemediği için atıyordur.
Ya harici monitör bağlayıp sistemin harici ekran kartını kullanmasını sağlayacaksınız yada 3. parti uygulamalar kullanacaksınız.
Videodaki linkteki dosyalar benim sorunumu çözmüştü fakat bu dosyalar yüzünden ban yiyebilirsiniz kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -3 Eksi
Aynı sorun bende de var hocam. Bazı nesneler siyah gözüküyor ve üzerinde titreme oluyor. Bazen bölümün ortasında oyundan atıyor. Definitive Edition sürümünü oynuyorsanız oyun bildiğiniz bozuk.

Aynı sorun bende de var hocam. Bazı nesneler siyah gözüküyor ve üzerinde titreme oluyor. Bazen bölümün ortasında oyundan atıyor. Definitive Edition sürümünü oynuyorsanız oyun bildiğiniz bozuk.
Aynı böyle oluyor, tek fark benim klasik oyunu oynamam. Tavsiyeler için teşekkürler anca akşama deneyebilirim. Denedikten sonra bilgilendirme yaparım.

Tavsiyeleriniz varsa yazmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı