Mafia 2 pembe ekran sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

orkun yiğit

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Bugün internetten Mafia 2 indirdim ve resimde görmüş olduğunuz gibi ekran renkli... Bu hata nasıl çözülür?

20190715_144150.jpg

Oyunun dosya konumuna girin, uninstall dosyasini acin ve oyunu kaldirin. Daha sonra para biriktirip steam uygulamasina girerek oyunu alma islemini gerceklestirin. "BeN tOrEnt inDieIEitOYUrm!" diye gezinmeyin, oyun gelistiricisini destekleyin.

Oyunun dosya konumuna girin, uninstall dosyasini acin ve oyunu kaldirin. Daha sonra para biriktirip steam uygulamasina girerek oyunu alma islemini gerceklestirin. "BeN tOrEnt inDieIEitOYUrm!" diye gezinmeyin, oyun gelistiricisini destekleyin.
Oyunlara para vermek sıkıntı değil ama steame para yatırmak sıkıntı çünkü kredi kartım yok cüzdan kodu almaya kalksam migros falan yakında yok

Oyunlara para vermek sıkıntı değil ama steame para yatırmak sıkıntı çünkü kredi kartım yok cüzdan kodu almaya kalksam migros falan yakında yok
Ailenizden rica edin ve harcadiginiz para kadar onlara vereceginizi soyleyin. Benim ailem kabul ediyor genellikle ama sizi bilemem.

Başka oyunlarda durum nedir ?
Oyun korsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı