Sürprizbozan Mafia 2'de Don Salieri var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

183206

Megapat
Makaleler
1
1. oyunu şimdi bitirdim. Oyunun sonunda vito gelip Tommy'i öldürdü. Ancak Salieri'nin selamını göndermesine anlam veremedim. 2. oyunda Vito'nun patronu salieri değildi diye hatırlıyorum. Salieri karakteri yoktu yani. Vito ile salieri ne alaka? Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Patronu olmasına gerek yok, zaten Mafia 2'de de Joe Vito'yu "hadi, kolay bir iş" diye ikna ediyordu sanırım. Salieri ailesi içinden birileri Vito ve Joe'ya para verip Tommy'i öldürttü, ama Vito ve Joe öldürdükleri kişinin ne kadar önemli olduğunu bilmiyorlar, hızlı nakit diye bakıyorlar.

1. oyunu şimdi bitirdim. Oyunun sonunda vito gelip Tommy'i öldürdü. Ancak Salieri'nin selamını göndermesine anlam veremedim. 2. oyunda Vito'nun patronu salieri değildi diye hatırlıyorum. Salieri karakteri yoktu yani. Vito ile salieri ne alaka? Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?
Vito ve arkadaşı Joe, hızlıca para kazanmak için tetikçilik görevine girdiler. Tabii adamın kim ve ne olduğunu bilmedikleri için adamı vurup hızlıca kaçabileceklerini sandılar ama öyle olmadı :) Frank'in kaçtığını öğrenmiş olmalı Salieri.

vito ve arkadaşı Joe, hızlıca para kazanmak için tetikçilik görevine girdiler. Tabii adamın kim ve ne olduğunu bilmedikleri için adamı vurup hızlıca kaçabileceklerini sandılar ama öyle olmadı :) Frank'in kaçtığını öğrenmiş olmalı salieri.

Frank'in kaçtığını, banka soygununu falan ilk oyunda öğreniyor zaten salieri, sam iletiyordu bunları Tommy'e son görevde. Bu işi eddie onlara verdi, onlar da yaptılar. Eddie'ye de salieri ailesinden birileri iletmiştir. Salieri ailesi kalmadı zaten, çoğu adamını elektrikli sandalyeye oturttular. Salieri de ilk oyunda idam ediliyor ama D. E.'de hapishane sahnelerini görüyoruz kendisinin. Diğer üst rütbe kişilerden Paulie'yi sam, Sam'i de tommy öldürüyor.

Geri
Yukarı