Red Dead Redemption 2'de erkek Arap atı var mı?

SalihEkinci38

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2 oyununda beyaz Arap atı sürekli dişi çıkıyor, erkek Arap atı bulamıyorum, doğmuyor mu anlamadım. Erkek Arap atı var mı oyunda? Yoksa sadece Dutch'a özel bir at mı?

Arkadaşlar RDR2 oyununda beyaz Arap atı sürekli dişi çıkıyor, erkek Arap atı bulamıyorum, doğmuyor mu anlamadım. Erkek Arap atı var mı oyunda? Yoksa sadece Dutch'a özel bir at mı?

Dutch bindiği erkek albino attır. Erkek at için at çalma görevinde erkeği var. Ama bildiğimiz beyaz Arap atı. Albino Arap atı sadace dutch özel oyunda. Onun dışında satılan yerlerde erkek at bazen olur ama Arthur için karakter olarak genelde dişi atı firma layık görmüşler galiba.

Şansına kalmış ama sanmıyorum. Benim satın aldığım,bulduğumda tüm arap atları dişiydi.Ama farketmez her türlü güzel canlılar. Baya hızlılar ve yorulmuyorlar.

Saint Denis'te ki ahırda erkek siyah arap atı satılıyor. Eğer bulamazsanız Chapter 4'e geldiğinizde bir daha bakın.
Ben beyaz Arap atı arıyorum da,erkek olanından.O da galiba at kaçırma görevi esnasında sahip olunabiliyormuş yem verip tımar ederek
Ben hayatımda bir oyundan böyle garip bir beklenti görmedim.
Ne var kardeşim hayırdır?oyun bu sonuçta öyle bir beklentim olamaz mı?

Dutchın bindiği at Arap atı değil dutchın atına yaklaşıp study yaparsanız Arap atı olmadığını görüceksiniz. adını hatırlamadım

Geri
Yukarı