Mafia 3 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Wui She

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den aldığım oyunu tam 32 saat oynadım ve sonrasında yine oyuna girecektim ve girdim, sonra oyun açılmadı. Luhancer açılıyor, oyunun simgesine basıyorum, oynaya basıyorum, açılmıyor. Lütfen bilgili bir arkadaş yardım edebilir mi? Microsoft requlstleri falan da silip yükledim tekrar. Oyunu 3 kere silip yükledim. Her şeyi yaptım ama açılan oyun şimdi açılmıyor. Yarıda kaldı ve çıldırmak üzereyim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki de oynayamaman hayrınadır. Öyle kötü bir oyuna zaman harcamamak lazım :)

Steam açıp kapamak işe yarayabilir. Veya bilgisayarı kapatıp açmak. Bazen Steam'de böyle sorunlar olabiliyor. Restart atıldığı zaman da düzeliyor.

Belki de oynayamaman hayrınadır. Öyle kötü bir oyuna zaman harcamamak lazım :)

Steam açıp kapamak işe yarayabilir. Veya bilgisayarı kapatıp açmak. Bazen Steam'de böyle sorunlar olabiliyor. Restart atıldığı zaman da düzeliyor.

Fakat düzelmedi ve oyanamak istiyorum hikayesi için.
Oyun hakkında pek bilgim yok ama şunları deneyebilirsiniz:
Oyunu yönetici olarak başlatmak.
Oyun dosyalarını doğrulamak.
Steam dosyalarının bozulmuş olma ihtimali de var Steam'i geri yüklemek.

Hayır düzelmedi teşekkürler.
Ben Epic Games'ten oynadım o yüzden yardım edemem :(

Sorun değil sağ ol yine de.

Oyunun dosyalarını tam olarak bilmiyorum fakat Mafia 3 dosyasına gir ve vc-redist uygulamasını çalıştır. Sonra repair diye seçenek çıkacak, ona bas. Ondan sonra oyuna girebiliyor olman lazım. Microsoft Visual C++ 2015 gerekiyormuş. Denetim masasından program ekle kaldıra girerek, sen de yüklü mü diye kontrol edebilirsin. Yüklü değilse Microsoft sitesinden indirebilirsin. Veya dediğim gibi Mafia 3 klasörü içinde vardır.

Oyunun dosyalarını tam olarak bilmiyorum fakat Mafia 3 dosyasına gir ve vc-redist uygulamasını çalıştır. Sonra repair diye seçenek çıkacak, ona bas. Ondan sonra oyuna girebiliyor olman lazım. Microsoft Visual C++ 2015 gerekiyormuş. Denetim Masası'ndan program ekle kaldıra girerek, sen de yüklü mü diye kontrol edebilirsin. Yüklü değilse Microsoft sitesinden indirebilirsin. Veya dediğim gibi Mafia 3 klasörü içinde vardır.

Kontrol sağladım ikisi de yüklü ve çalşır durumda fakat ben bu oyunu açtım oynuyordum hiçbir sıkıntıda yoktu şimdi silmeden önce oyuna crack yaptım oyun açıldı fakat Steam'den açılmıyor inanılmaz bir şekilde çözemiyorum crakla oyun açlıyor orijinal oyun açılmıyor dosyalarım doğru yani.

Geri
Yukarı