Mafia 3 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Wui She

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den aldığım oyunu tam 32 saat oynadım ve sonrasında yine oyuna girecektim ve girdim, sonra oyun açılmadı. Luhancer açılıyor, oyunun simgesine basıyorum, oynaya basıyorum, açılmıyor. Lütfen bilgili bir arkadaş yardım edebilir mi? Microsoft requlstleri falan da silip yükledim tekrar. Oyunu 3 kere silip yükledim. Her şeyi yaptım ama açılan oyun şimdi açılmıyor. Yarıda kaldı ve çıldırmak üzereyim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka HDD veya SSD üzerine kurmayı denedin mi? Windows'un kurulu olduğu HDD veya SSD'ye kurarak deneyebilirsin. Veya tam tersini yapabilirsin. İşe yarayabilir.

Şimdi siliyorum SSD'ye kuracağım deneyeceğim umarım olur.
Başka HDD veya SSD üzerine kurmayı denedin mi? Windows'un kurulu olduğu HDD veya SSD'ye kurarak deneyebilirsin. Veya tam tersini yapabilirsin. İşe yarayabilir.

Sorun hala devam ediyor çözülmemedi yine açılmıyor.
Lütfen yardım edin hala sorun çözülmedi hala oynayamıyorum oyunu.

Son düzenleme:
Yani daha fazla elimden bir şey gelmez. Bildiklerimi söyledim. İnternetten araştırdığıma göre bütün Microsoft Visual C++ eklentilerini kaldırıp, 2015 versiyonu kurmak yaradı diyenler var. Veya ilk söylediğim gibi Mafia 3 klasörü içinden VC_Redist aracılığı ile repair yaptıktan sonra düzeldiğini söyleyenler de var. Windows'a format atmak yarayabilir ama böyle kötü bir oyun için format atmaya gerek görmüyorum. Bir de eğer format atmakta yaramazsa boşuna atmış olursun. Steam üzerinden oyunun açılmadığına dair ticket atabilirsin. Belki yardım sağlayabilirler.

Yani daha fazla elimden bir şey gelmez. Bildiklerimi söyledim. İnternetten araştırdığıma göre bütün Microsoft Visual C++ eklentilerini kaldırıp, 2015 versiyonu kurmak yaradı diyenler var. Veya ilk söylediğim gibi Mafia 3 klasörü içinden vc_redist aracılığı ile repair yaptıktan sonra düzeldiğini söyleyenler de var. Windows'a format atmak yarayabilir ama böyle kötü bir oyun için format atmaya gerek görmüyorum. Bir de eğer format atmakta yaramazsa boşuna atmış olursun. Steam üzerinden oyunun açılmadığına dair ticket atabilirsin. Belki yardım sağlayabilirler.

Tamam deneyeceğim sağ olsun oynamak istiyorum lütfen.
Lütfen çok oynamak isitiyorum hikayesini deneyimlemek istiyorum nasıl oynayabilirm teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı