Mafia 3 eski film efekti gibi gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mr.Spy[TR]

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun en yüksek ayarlarda 1080P'de puslu gözüküyor. Pusludan kastım ekranda küçük küçük bir sürü nokta var gibi bilenler bilir Left 4 Dead 2'deki eski film efekti gibi. Lakin bu oyunda çok abartılmış grafiği çöp ediyor bunu kapatabilir miyim?
Bir de böyle olması gözü yoruyor.
Bir de oyun sürekli 30Hz gösteriyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
O zaman dediğim gibi oyunun grafik ayarlarını komple sıfırlayın. Öyle deneyin bir de sonra tekrar ayarlar yaparsınız. Muhtemelen bir ayar açık. Oyunu oynamadığım için hangi ayarlar var bilemiyorum.

Ayarları çok basit hocam sadece işte geometri detayı gibi şeyler var çoğu oyuna göre basit 7 8 tane var hepsi otomatik yüksek yapmış ama resetleyim.

@Mr.Spy[TR] Oyunun ayarlarında o arkadaşın dediği efekt olması lazım. Grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? Oyuna sahip değilim fakat L4D2'de de vardı aynı şey. Oradan hatırladım.

Arkadaşlar ona göre yardım ediyorya. :D

Ayarların resmini atabilir misin? Sorunun film efekti olduğundan eminim.

Hocam ekran görüntüsünü paylaşmıyor 4MB'den yüksek diye bir daha deneyeyim.
Ayarların resmini atabilir misin? Sorunun film efekti olduğundan eminim.
1621067029312.png

@Mr.Spy[TR] Oyunun ayarlarında o arkadaşın dediği efekt olması lazım. Grafik ayarlarının ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz? Oyuna sahip değilim fakat L4D2'de de vardı aynı şey. Oradan hatırladım.
1621067067594.png

İki yerdede göremedim ya da başka bir şekilde yazılmış.
Oyun sürekli bir de 30Hz ondan olabilir mi V-Sync açtığımda 30Hz açıyor ama ekran 60Hz.

Arkadaşlar ona göre yardım ediyorya. :D

Hocam ekran görüntüsünü paylaşmıyor 4MB'den yüksek diye bir daha deneyeyim.

Eki Görüntüle 1024124

Eki Görüntüle 1024125
İki yerdede göremedim ya da başka bir şekilde yazılmış.
Oyun sürekli bir de 30Hz ondan olabilir mi V-Sync açtığımda 30Hz açıyor ama ekran 60Hz.
İlginç ayarlarda bu film grain ayarı bulunmaması. Belki de efekt tam sizin dediğiniz gibi olmayabilir. Radeon ayarlarından oyuna ait ayarları sıfırlamayı deneyin. Olmazsa keskinleştirme ayarını %50 aç görüntü daha keskin olur.

Şunu dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlginç ayarlarda bu film grain ayarı bulunmaması. Belki de efekt tam sizin dediğiniz gibi olmayabilir. Radeon ayarlarından oyuna ait ayarları sıfırlamayı deneyin. Olmazsa keskinleştirme ayarını %50 aç görüntü daha keskin olur.

Deneyeyim.
Şunu dener misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ ol hocam.

Geri
Yukarı