Mafia 3 oynanır mı?

mwrat

Femtopat
Daha fazla  
Daha yeni shorts video izlerken Şöyle bir video çıktı önüme. Mafia 3'ten neden bu kadar nefret ediliyor? Ben oynadım bu anlattıkları kadar kötü değildi. Ama oynadığım ilk oyunlardan biri Mafia 3 olduğundan dolayı da olabilir. Şimdi oynarsam aynı zevki alır mıyım?

Açık dünya akımına kapılıp gitmiş, biraz da aksiyona odaklanılmış ve "mafya" kelimesinin ağırlığının altında kalmış bir oyun.

Hikaye olarak beğendim şahsen. Ama oynanışı sürekli aynı şeyleri yapmaktan ibaret. 6-7 saat süren bir oyun olsa hikayeyi anlatmaya yetecek ama 20-25 saat sürüyor bu durum. Bazı noktalarda kopuyorsunuz senaryodan.

Oynanmaz bir oyun değil ama yer yer sıkılma ihtimaliniz çok yüksek. Bu durumları göze alıyorsanız oynanabilir, keyifli bir oyun. Bu arada her ne kadar kendini tekrar eden görevlerden oluşuyor desem de bazı görevleri inanılmaz etkileyici.

Daha yeni shorts video izlerken Şöyle bir video çıktı önüme. Mafia 3'ten neden bu kadar nefret ediliyor? Ben oynadım bu anlattıkları kadar kötü değildi. Ama oynadığım ilk oyunlardan biri Mafia 3 olduğundan dolayı da olabilir. Şimdi oynarsam aynı zevki alır mıyım?

Mekan basmayı seviyorsan oynarsın hikaye açısından da fena bir oyun değil.

Tekrar eden görevlerinden sılayı sevilmiyor. Ve bu görevler bir yerden sonra GTA Online'daki görevler gibi oluyor.

Bu yüzden oynamadıysanız Mafia I DE veya Mafia 2 oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı