Çözüldü Mafia 3'de sıfırdan başlattı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RozanBrahm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6 ay önce Mafia 3 de oynamıştım yarısına gelince malum sebepten bıraktım şimdi oyuna girdiğimde sıfırdan başlatıyor ve Save dosyaları hala var ama not defteri uygulaması şeklinde duruyor ( normal mi bu? ). İnternetten Save dosayları aradım indirmek için ama oyunun yarısında Save dosyası bulamadım hepsi komple bitirilmiş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Maalesef bu da olmadı.
1638976860203.png

?
Bunu yaptım ve .sav uzantılı dosyalar yani Save dosayaları artık not defteri dosyası olarak gözükmüyor. Lakin oyuna girdim ve yine sıfırdan başlattı.
C:\Users\(kullanıcı adı)\AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\de939bca75274b64a967984a1cab7606\gamesaves\default\aslot adresindeki Save dosyalarının boyutu C:\Users\(kullanıcı adı)\AppData\Local\2K Games\Mafia III\Data\gamesaves\default\aslot bu adresteki Save dosyaları ile farklıydı. O yüzden ilk adrestekini kopyalayıp ikincisine koydum boyutu daha büyük diye. İkinci adrestekini de yedeğe aldım ve düzeldi çok şükür. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

@i5 1.nesil

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı