Mafia 3'e girerken Two İnteractive ekranında takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Mafia 3 aldım Epic Games üzerinden açtığımda two interactive diye 2 tane metin var orayı geçemiyor bir tür hata bence. Böyle sorun yaşayan var mı bunun çözümünü bilen veya?

Çözebildin mi?

Dostum çözüm oyunu yükler yüklemez Türkçe yama kurmamak ilk önce oyunu sil baştan yükle sonra oyuna yama kurmadan gir yeni oyuna başla yine o metinler çıkacak karşına bu sefer kutucuklar çıkacak hatırladığım kadarıyla onayla geç oyuna başla sonra çıkış yap yamanı kur giriş yap düzelecektir ama çok kötü oyun bu arada 1 ve 2'nin kalitesi asla yok 3. oyunda.

Dostum çözüm oyunu yükler yüklemez Türkçe yama kurmamak ilk önce oyunu sil baştan yükle sonra oyuna yama kurmadan gir yeni oyuna başla yine o metinler çıkacak karşına bu sefer kutucuklar çıkacak hatırladığım kadarıyla onayla geç oyuna başla sonra çıkış yap yamanı kur giriş yap düzelecektir ama çok kötü oyun bu arada 1 ve 2'nin kalitesi asla yok 3. oyunda.
Oyun başında almamıştım hatayı hikayedeki 5 saatimde giriş yaparken hata vermişti yama kurarken orijinal dosyaları yedeklediğim için oyunu İngilizce'ye çevirdim sonra kabul ettim geri Türkçeye çevirip devam ettim sıkıntı olmadı ve evet haklısın bugün hikayedeki 9.saat'im Loop'a aldı oyun aynı şeyleri yapıyoruz çerezlik olarak bitireceğim artık.

Geri
Yukarı