Mafia alınır mı?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4

Oyun biraz eski ve Definitive Edition'ına param yetmiyor. Sizce alınır mı? Eski olduğu için sorun çıkar mı?

Grafik açısından çok tatmin olmazsın benim favorim Mafia 2 alırsan onu al bence.

GTA vice City'de FPS 1000 üzerine çıkınca oyunda bozulma oluyordu. Bunda da öyle şeyler olabilir mi?

1- Oyun çok zor. Ama herhangi bir bölümü her yeniden oynadığında daha farklı oynuyorsun.
2- Grafikleri eskimiş durumda. Modlarla kısmen düzeltiliyor.
3- Mekanikleri çok gerçekçi. Yani bir GTA gibi değil. Bu da çoğu kişiyi zorlar.
4- Kamera açısı biraz garip. Ama 1-2 saat sonra alışırsın.
5- Oyun açık dünya değil. Bu da pek eksi sayılmaz.

Bunlar kısmen kötü özellikleri. Bunları göz önünde bulundurarak oyunu al.

GTA Vice City'de FPS 1000 üzerine çıkınca oyunda bozulma oluyordu. Bunda da öyle şeyler olabilir mi?
Hayır, oyun gayet sıkıntısız çalışıyor.

Görsellik takıntınız yoksa gelmiş geçmiş en iyi hikaye anlatımına sahip oyunlardan biridir. Ben kesinlikle tavsiye ederim. En azından alıp denersiniz, beğenmezseniz iade edersiniz.

Oyun biraz eski ve Definitive Edition'ına param yetmiyor. Sizce alınır mı? Eski olduğu için sorun çıkar mı?

Alınır ama eski oyun sevmiyorsanız oynanmaz oyun zor biraz ve bende bir yerde bug oldu oyunu sildim bir daha oyuna bakmadım.

+ Olarak Epic'te oyun 15 TL'ye düşüyor yeni halleri.

Orijinal oyunun mekanikleri aşırı kanser onu söylemem gerek. Pek önermem oynamanızı.
Tavsiyem para biriktirip remake versiyonunu almanız.

Geri
Yukarı