MAFIA: Definitive Edition %100 Türkçe Yama

Hocam kastettiğim şey nasıl kurulduğu değil oyun içinde hangi klasöre koyulması gerektiği.

Buradan indireceğin tek bir klasör var. Oyunun ana klasörüne bakarsan aynı isme ait bir klasör göreceksin direkt üstüne kopyalayacaksın bu kadar basit.

Buradan indireceğin tek bir klasör var. Oyunun ana klasörüne bakarsan aynı isme ait bir klasör göreceksin direkt üstüne kopyalayacaksın bu kadar basit.

Sağ olun iyi geceler.

Hocam kusura bakmayın ama yama çalışmadı sds_retail klasörünün içindeki dosyaları oyunun ana dosyasındaki sds_retail klasörüne attım. Öyle olmayınca komple yamanın içindeki klasörü sds_retail dosyasının içine attım öyle de çalışmadı.

Son düzenleme:
Sağ olun iyi geceler.

Hocam kusura bakmayın ama yama çalışmadı sds_retail klasörünün içindeki dosyaları oyunun ana dosyasındaki sds_retail klasörüne attım. Öyle olmayınca komple yamanın içindeki klasörü sds_retail dosyasının içine attım öyle de çalışmadı.

Ben bu yama ile oyunu oynadım. Sizin sorununuz nedir açıkçası bilgim yok maalesef.

Kardeşim eline sağlık teşekkürler.

Steam Common dosyaları içinde edit adında klasör var bu indirdiğiniz yamayı oraya atacaksınız bu kadar basit.

Hocam bugun yenı guncelleme geldı. Uyumlu yama yayınlar mısınız rica etsem?

Hocam bugun yenı guncelleme geldı. Uyarlar mısınız yamayı rıca etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bugun yenı guncelleme geldı uyumlu yama yayınlar mısınız rica etsem?

Hocam bugun yenı guncelleme geldı uyarlar mısınız yamayı rıca etsem?

Dostum ben yamanın sahibi değilim ve çevirmenlik de yapmıyorum. O yüzden bu isteğini buraya yazmanın pek bir anlamı yok. Keza oyuna şu saatten sonra yamanın çalışmamasına neden olacak büyük bir güncelleme geldiğini sanmıyorum. Steam'a baktım, herhangi bir haber bile yok güncellemeyle alakalı. Eğer gerçekten yama artık çalışmıyorsa o zaman oyunun eski bir korsan versiyonunu indirip kurabilirsin yamayı ve öyle bitirirsin Türkçe olarak. Ya da farklı bir grubun veya çevirmenin çıkıp yamayı uyarlamasını beklersin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı