Mafia Definitive Edition alınır mı?

Zyetwy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 ti
i7 10750H 2.60 GHz
16 GB Ram
1 TB Hdd
256 GB Ssd
(Lenova ideaPad Gaming 3 Laptop)
Arkadaşlar Mafia Definitive Edition 64,75. sizce alınır mı? Güzel oyun mudur sizce? (Steam dolara geçecek ondan dolayı alınır falan demeyin çünkü o kafayla her oyun alınır. Sadece bu fiyata değer mi onu belirtirseniz sevinirim.) Bu fiyattan önce hep 90 TL'ye düşüyordu. Bu ilk. Ayrıca triology de 120 TL'ye düşmüş. Sizce 2 kat fazla para verip triology almak mantıklı mıdır? Bildiğim kadarıyla 3. oyun vasat. Yani sırf 2. oyun için bir 60 TL daha verilir mi? Değer mi? Sağ olun.

Mafia 1 Definitive Edition.
Önceki en düşük fiyat: 90 TL.
Şu anki yeni en düşük: 64 TL.

Mafia Triology.
Önceki en düşük fiyat: 149 TL.
Şu anki en düşük fiyat: 123 TL.

Harika hikâyesi var ve film tadında hikâyesi. Alınır, kesinlikle alınır. Tavsiye ederim. Oynarken kendinizi mafya dünyasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Üçüncü oyunu gerçekten vasat da ondan da çok bir beklentiniz olmadan oynarsanız yeterli olur.

3. oyun çöp. 2 oynamadım bilmiyorum. 1'i oynadım muhteşem oyun. 60 TL'ye düşünmeden alınır.

Harika hikâyesi var ve film tadında hikâyesi. Alınır, kesinlikle alınır. Tavsiye ederim. Oynarken kendinizi mafya dünyasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Üçüncü oyunu gerçekten vasat da ondan da çok bir beklentiniz olmadan oynarsanız yeterli olur.

Piyasada bir ton güzel oyun varken kötü oyunları sırf oynamak için oynamaya ne gerek var. Mafia 3'ü oynamak zaman kaybından başka bir şey değil.

Oyunun ilk iki saati kötü değil, iki saati gerçekten iyi ve milletin ne türde oyun sevebileceğini bilemediğim için bir fırsat vermesi gerektiğini söyledim. Belki bizim beğenmediğimiz oyunu o beğenecek, bilemeyiz. Mafia 3'ü oynamak, zaman kaybından başka bir şey değil. Bunda hemfikiriz ancak konu sahibinin de deneyerek bunu görmesi gerek.

Ben izlediğim kadarıyla bir Definitive Edition'ı beğenebildim 3'ü vasat bir oyun zaten 2.si ise insanlar beğeniyor fakat benim pek hoşuma gitmedi.

Arkadaşlar değeri yorumlarınız için hepinize teşekkürler 64 TL'ye mafia definitive edition aldım

Geri
Yukarı