Çözüldü Mafia Definitive Edition hata vermeden kapaniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Froxy7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Mafia Definitive Edition'u başlatiyorum oyun yükleniyor tam menüye atacakken menü gelmeden çöküyor sorun nedir acaba?

Çözüm
Aynısını geçen hafta yaşadım oyunun kurulu olduğu dizine gidin oyunu direkt olarak başlatan bir EXE dosyası var onun kısayolunu oluşturup masaüstüne atın ardından o kısayolun özelliklerine gelip uyumluluk sürümünü Windows 7 yapıp deneyin.

Hocam çözümü şöyle buldum cihazım bir laptop oyunu Launcher'den başlatıp APU'yu seçtim oyuna girdim ama APU'yu değil asil GPU'yu kullaniyor şaka gibi saçmalik.

Sorunum çözüldü böylelikle.
Hocam Türkçe yama yüklediniz mi ? Yamayla alakalı bir sorun olabilir, yine de oyun dosyalarını doğrulayın, yama varsa doğrulama yaptıktan sonra yama kurmadan girmeyi deneyin.

Hocam Türkçe yama yüklediniz mi? Yamayla alakalı bir sorun olabilir, yine de oyun dosyalarını doğrulayın, yama varsa doğrulama yaptıktan sonra yama kurmadan girmeyi deneyin.

Dediğiniz işlemi yaptım yamayi silip oyunu doğruladim oyunu sil yüklede yaptim ama bir çözüm bulamadim.

O halde oyunu direk Steam üzerinden çalıştırmayın hocam, oyunun yüklü olduğu klasöre gidip mafiadefinitiveedition.exeden açıp deneyin bir de. Yönetici olarak çalıştırın.

Sonuç aynı.

Dediğiniz işlemi yaptım yamayi silip oyunu doğruladim oyunu sil yüklede yaptim ama bir çözüm bulamadim.

Aynısını geçen hafta yaşadım oyunun kurulu olduğu dizine gidin oyunu direkt olarak başlatan bir EXE dosyası var onun kısayolunu oluşturup masaüstüne atın ardından o kısayolun özelliklerine gelip uyumluluk sürümünü Windows 7 yapıp deneyin.

Hocam çözümü şöyle buldum cihazım bir laptop oyunu Launcher'den başlatıp APU'yu seçtim oyuna girdim ama APU'yu değil asil GPU'yu kullaniyor şaka gibi saçmalik.

Sorunum çözüldü böylelikle.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı