Mafia II 5. Bölümde Kapıdan Çıkamama Hatası

Mümin Alan

Kilopat
Makaleler
46
Daha fazla  
Mafia II oynarken 5. bölümün başlangıcında apartmandan dışarı çıkmaya çalışıyorum ama çıkamıyorum. İki kapıyı da denedim. Oyundan çıkıp bir daha denedim yine olmadı. Çözüm nedir?
@JaroxJamaica

2016-01-20_00004.jpg

2016-01-20_00005.jpg

Oyunlarda böyle buglar olabiliyor. Örneğin Rise of the Tomb Raider da su bölümünde ilk önce duvarı kırıp sonra tahtayı düşürmen gerekiyor. İlk olarak tahtayı düşürürsen oyun duvara bakık şekilde bekliyor. Tekrar aynı yeri oynayın. Başka bir şekilde oynamanız gerekiyor demek ki.

@GreatOttoman görevi tekrarla dediğimde, başarısız oldu diyor. Save dosyasında o bölümü silip baştan yapayım dedim yine olmadı. Başka bir tavsiyeniz var mı?

@furkanxdgs4 bu konuda ne yapmam gerektiğini oyunun kendi içinden belirtirseniz sevinirim.

@GreatOttoman görevi tekrarla dediğimde, başarısız oldu diyor. Save dosyasında o bölümü silip baştan yapayım dedim yine olmadı. Başka bir tavsiyeniz var mı?

@furkanxdgs4 bu konuda ne yapmam gerektiğini oyunun kendi içinden belirtirseniz sevinirim.
Oyunun menüsüne gir. Son noktadan tekrar başla gibi bir şey yazar ona bas. Sonra internette o bölümün videosuna bak ve nasıl yapılacağını öğren. Aynı o şekilde yap. Sorun kalmayacaktır büyük ihtimalle.

@furkanxdgs4 fark ettiniz mi bilmiyorum ama az önceki yazdığım mesajda tekrar bölümüne geldiğimde hata veriyor. Bu konuyla ilgili neredeyse hiçbir bilgi yok olanlarsa yabancı bloglarda ve karmaşık.

Ben bir şey soracağım ya benim Mafia 2 korsan ama kapıdan çıkıyor o yere görev yerine gittikten sonra içeriye giriyor ama yazılar geliyor orada kalıyor bilen var mı yardım eder misiniz?
Benim mafi 2 korsan ama kapıdan çıkıyor o yere gidiyor görev yerine orda içeri giriliyor yazılarda kalıyor bilen varmı yardım edermisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı