Mafia II Definitive Edition berbatlığı

fatihylmzz

Hectopat
Yer
Adana, Seyhan
Bu oyunun grafikleri neden bu kadar iğrenç olmuş? Gözüme ilk çarpan bu oldu. Fizik olarak bir gelişme zaten yok. Bu ne oğlum? Altı üstü asıl oyuna Ultra yüksek grafik ayarı falan getirmişsiniz. 😂 Mafia'ı Definitive Edition gerçekten çok kaliteli olmuştu, aşırı sağlamdı oyun gerçekten beni içine çekmişti... İkinci oyunu berbat yapmışlar.

Bu oyunun grafikleri neden bu kadar iğrenç olmuş? Gözüme ilk çarpan bu oldu. Fizik olarak bir gelişme zaten yok. Bu ne oğlum? Altı üstü asıl oyuna Ultra yüksek grafik ayarı falan getirmişsiniz. 😂 Mafia'ı Definitive Edition gerçekten çok kaliteli olmuştu, aşırı sağlamdı oyun gerçekten beni içine çekmişti... İkinci oyunu berbat yapmışlar.
Birinci oyunun yenilenmeye ihtiyacı vardı. Açıkçası 2. oyun için gerek yoktu. 1. oyun aslında remake 2. oyun ise grafiklerin birazcık geliştirilmiş hali.

Oyunun hikayesi iyi bence de side iyi olmuşdu hayatımda oynadığım en iyilerindendi

Mafia "remake" olduğu için en son kullandıkları oyun motoru ile yapıldı, bir de 2002'deki ilk oyun boru değildi yani o devirde araba lastiğine ateş edince lastik havası inmesi, beyzbol sopası ile her arabayı farklı şekilde yamultma gibi özellikler devrimsel şeylerdi.

O yüzden üzerine fazla düşüldü remake yapılırken. Mafia II hali hazırda daha genç ve günümüzde çok sırıtmayan bir oyun olduğu için cilalamakla yetindiler.

Mafia 2'nin çıkış tarihi çok eski değil. 2010'da çıktı ve yenilenmeye pek ihtiyacı yoktu. Ufak tefek buglar düzeltilip Definitive Edition diye piyasaya sürüldü ki fiyatında da değişiklik yok. Mafia 2 Classic'e sahip olanlara otomatik olarak geldi ve 29 TL gibi fiyatı vardı. Classic olanı alınca yanında Definitive Edition olanı da geliyor. Abartılmasını gerektirecek mesele olduğunu düşünmüyorum. Ha, bir şeyler yapsalardı tabii ki iyi olurdu da yapmamışlar.

Geri
Yukarı