Mağaza anket oylaması

İstanbul da hangi mağaza ilgi ve memnuniyet olarak iyi

• İtopya

Oy: 4 16,0%
  • Sinerji

Oy: 2 8,0%
  • Eksen

Oy: 1 4,0%
  • Yazıcıoğlu Bilgisayar Elektronik

Oy: 0 0,0%
  • Vatan

Oy: 15 60,0%
  • Atom Bilişim

• Syd Bilgisayar Ltd Şti

Oy: 0 0,0%
  • GameEkstra

• Denge Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.Denge Bilgisayar San. ve Tic. Ltd

• Oy verenlerin toplamı
    25
Garanti ve alışveriş sonrası müşteri memnuniyeti dersek burda olmayan "inventus"; yukarıdaki listede itopya ve atom hariç hepsinden alışveriş yaptım alışverişlerde bir sıkıntı yaşamadım.

Şuraya İtopya seçeneğini koyup İncehesap seçeneği koymamak. Neyse ki en azından siz önce foruma soruyorsunuz. Çoğu kullanıcı ürünü İtopya'dan alıp sonra ne yapacağım ne edeceğim diye konu açıyor.

Sağlam satıcı açısından ve en azından ulaşılabilirlik açısından HepsiBurada internet alışverişlerinde, Vatan Bilgisayar'da (internet alışverişlerimde de kullanıyorum, hatta bazı ufak ürünleri motorlu kurye ile gün içerisinde getirebiliyorlar. Sabah sipariş ettiğim 1 adet ram'i akşam eve gelince 8 gibi motorlu kurye kapımda teslim etmişti) mağazadan almam gerekirse tercihim. Diğer yerler arasında bu zamana kadar sadece İtopya'nın internet sitesinden bilgisayar kasamı aldım ve HepsiBurada'da İtopya satıcısından Rzyen 2600'ü en ucuz orada olduğu için almıştım. Diğer yerlere maalesef tam olarak güven demesem de rahat olarak alışveriş yapamıyorum hala. Her ne kadar daha uyguna sistemimi toplayabilecek olsam da oralardan, maalesef içim rahat olmuyor. Tabi pek çok kullanıcıdan genel olarak benim dediklerim haricinde İnceHesap, sinerji ve eksen markalarının kullanımını çok duysam da bence dediğim markalar genel olarak bazen bi tık daha pahalı olabildiği için arka plan'da kalabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı