Çözüldü Mağaza üzerinden alınan oyun kalıcı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunusemre005

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass sistemini bilmiyorum ve düşünmüyorum da, kütüphane yapmayı ve oyunun sonsuza dek benim olması daha benim için iyi. Xbox'dan aldığım oyun tamamen benim mi oluyor ve çevrimdışı oynayabiliyor muyum? Aranızda Xbox uygulamasından oyun alan var mı?

Örneğin twelve minutes Steam'de 185 lira iken Xbox uygulamasında 70 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
1692110211241.png

Hocam ben bu oyunu aldığım zaman sonsuza kadar oynayabiliyor ve çevrımdışı da oynayabiliyorum değil mi? Ve türkçe yama oluyor mu

Gamepass için değil, Microsoft Store için soruyor hocam.
Dediğim zaten aynı anlama geliyor. 🙂
Eki Görüntüle 1903899
Hocam ben bu oyunu aldığım zaman sonsuza kadar oynayabiliyor ve çevrımdışı da oynayabiliyorum değil mi? Ve türkçe yama oluyor mu
Evet; istediğiniz kadar oynayabilir, oyun dosyalarına müdahale ederek Türkçe yama kurabilirsiniz.
Skyrim SE içerisinde mod mağazası da var oradan Türkçe yama kurabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1903899

Türkçe yama sanırım Xbox üzerinden alınan oyunlarda olmuyor. Eğer 50 TL'ye satın alırsanız sonsuza kadar sizde kalacak. Fakat Gamepass üzerinden oyna derseniz sadece kiralamış olursunuz, fakat ilerlemeniz abonelik bitince bile kayıtlı kalır.

Dediğim zaten aynı anlama geliyor. 🙂

İyi de hocam kiralamak ile satın almak arasında bir tık fark var sanki 🧐

İyi de hocam kiralamak ile satın almak arasında bir tık fark var sanki 🧐
Kalıcı olarak kiralamak da aynı anlama geliyor.
Varsayalım ki bir gün Xbox uygulaması kapatıldı, tabii ki pek mümkün değil, bir daha "satın aldığımız" oyunlara erişebilir miyiz? O yüzden o oyuna tam sahip olduğumuz söylenemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı