Mağazası Arjantin olan Nintendo Switch TR'den oyun alımı yapınca TL olarak ödeme yapar mı?

relax_981

Decapat
Daha fazla  
Nintendo Switch için oyun almak istiyorum. Şu an konsolun mağazası Arjantin'e kayıtlı. Mediamarkt vb. benzeri mağazalardaki oyunların kodlu halini almak istiyorum. Eğer kodları Arjantin mağaza girersem çalışır mı? İkincisi de ben oyunun kodunu girmek için Arjantin mağazasından Amerika mağazasına geçiş yaptım, tekrar Arjantin mağazasına dönüş yaparsam oyunlar gider mi? (Başka mağazalar için de soruyorum.) Son olarak da, eShop'ta Arjantin mağazasına kayıtlı olduğu için Arjantin Pejosu olarak çekmesi gerekiyor ya, bunu çekerken otomatik olarak TL olarak çeker mi?
Model OLED.
Teşekkürler ve iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nintendo Switch için oyun almak istiyorum. Şu an konsolun mağazası Arjantin'e kayıtlı. Mediamarkt vb. benzeri mağazalardaki oyunların kodlu halini almak istiyorum. Eğer kodları Arjantin mağaza girersem çalışır mı? İkincisi de ben oyunun kodunu girmek için Arjantin mağazasından Amerika mağazasına geçiş yaptım, tekrar Arjantin mağazasına dönüş yaparsam oyunlar gider mi? (Başka mağazalar için de soruyorum.) Son olarak da, eShop'ta Arjantin mağazasına kayıtlı olduğu için Arjantin Pejosu olarak çekmesi gerekiyor ya, bunu çekerken otomatik olarak TL olarak çeker mi?
Model OLED.
Teşekkürler ve iyi forumlar diliyorum.
Tl olarak çekiyor ben özellikle paparadan ödeme yapıyorum oyun ücretinden 50 lira fazlasını da kartta tutuyorum çünkü her seferinde vergi vs bişeyler kesiyor kontrol altında tutmak için bu şekilde yapıyorum. Mediamarktan hiç almadım sadece eshop ve kutulu tr oyun aldım.

Tl olarak çekiyor ben özellikle paparadan ödeme yapıyorum oyun ücretinden 50 lira fazlasını da kartta tutuyorum çünkü her seferinde vergi vs bişeyler kesiyor kontrol altında tutmak için bu şekilde yapıyorum. Mediamarktan hiç almadım sadece eshop ve kutulu tr oyun aldım.
Peki ben şimdi istesem konsolu konumunu arjantinden Amerika ya değiştirtirimsen oyunlar gidermi

TL olarak çekiyor ben özellikle Papara'dan ödeme yapıyorum oyun ücretinden 50 lira fazlasını da kartta tutuyorum çünkü her seferinde vergi vs bir şeyler kesiyor kontrol altında tutmak için bu şekilde yapıyorum. Mediamarktan hiç almadım sadece eshop ve kutulu TR oyun aldım.

Hocam bugün 2. el Switch aldım ben de. Hiç sıkıntı çıkaran ülke oldu mu oyun alım konusunda. Tavsiyenize göre hiç bulaşmayayım öyle ülkelere.

Hocam bugün 2. el Switch aldım ben de. Hiç sıkıntı çıkaran ülke oldu mu oyun alım konusunda. Tavsiyenize göre hiç bulaşmayayım öyle ülkelere.

Bilmiyorum daha denemdim fakat ülke değiştirmek çok kolay fakat ülke değiştirince puanlaŕınız gidiyor altın gümüş onu dışında bir şey olmuyor ama altınlsr gümüşlar oyunlarda indirim sağlıyor. Arjantin en ucuz ve en iyi diye biliyorum. Bakacağım

Teşekkürler, şimdi Arjantin'den Hollow Knight aldım Papara ile 180 peso 15TL civarı gözüküyor ama Papara 33 kesti. Banka kur farkı ya da işlem saati dışında diye olabilir diye düşünüyorum farkın bu kadar fazla olma nedenini. Mesela Kanada da sıkıntı çıkartmadı alırken ama Meksika'dan alamadım bakiye hatası verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı