Magic Refiner MK25 alınır mı?

Hocam bütçe o kadar fazla artarsa XPG Summoner düşünebilirsiniz.

Hocam Red Switch'i mevcut değil sanırım. Red Switch almak istiyordum, eğer XPG'nin Red Switch'i varsa ve MKW100'den daha iyi diyorsanız alabilirim. Bütçem maksimum 1000TL. Magic MK25 beyaz ve küçük olduğu için çok hoşuma gitmişti ancak yorumları korkuttu beni. O sebeple MKW100 düşünüyorum.

Hocam Red Switch'i mevcut değil sanırım. Red Switch almak istiyordum, eğer XPG'nin Red Switch'i varsa ve MKW100'den daha iyi diyorsanız alabilirim. Bütçem maksimum 1000TL. Magic MK25 beyaz ve küçük olduğu için çok hoşuma gitmişti ancak yorumları korkuttu beni. O sebeple MKW100 düşünüyorum.

Red Switch versiyonunun stoku yok şu anda. 1100TL gibi bir fiyatı var. Stok beklerim derseniz Summoner alınabilir. Veya Black Friday'i bekleyebilirsiniz. Summoner varken MKW100 alınmaz.

• MK25 hotswap bir klavye ama MK22 hotswap değil.
  • MK25 modelinde keycap'lerin alt kısımları şeffaf, ışık daha iyi yayılıyor.
  • MK25 Outemu switch, MK22 BSUN switch.
Bunların dışında fark yok gibi görünüyor.

MK25 kağıt üstünde daha iyi ama size kalmış, avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurursunuz. MK22 kullanıyorum, yine olsa yine MK22 alırım çünkü MK25'teki olumsuz yorumlar ister istemez soru işareti oluşturuyor insanın kafasında.

Evet, MK22. MK25 değil.
Hocam MK25 hotswap değil.

Geri
Yukarı