Magic Refiner MK25 alınır mı?

Linkteki ürün MK22 değil, MK25. Ayrıca neden bu kadar olumsuz yoruma sahip olduğunu pek anlayamadım. 1 ayı geçkin MK22 kullanıyorum ve problem yaşamadım.

MK22 düşünürseniz aşağıdaki konu size yardımcı olabilir belki.

Alınabilir, ek olarak daha olumlu yorumlara sahip MK22 modeline de bakabilirsiniz.

Hocam attığınız model Magic Refiner MK22 mi? Markası falan yazmıyor, satıcı da Hoopond diye bir satıcı.

Linkteki ürün MK22 değil, MK25. Ayrıca neden bu kadar olumsuz yoruma sahip olduğunu pek anlayamadım. 1 ayı geçkin MK22 kullanıyorum ve problem yaşamadım.

MK22 düşünürseniz aşağıdaki konu size yardımcı olabilir belki.

MK22 ile MK25'in farkları nelerdir? Hocam bilginiz var mı? Hangisini önerirsiniz?

MK22 ile MK25'in farkları nelerdir? Hocam bilginiz var mı?
  • MK25 hotswap bir klavye ama MK22 hotswap değil.
  • MK25 modelinde keycap'lerin alt kısımları şeffaf, ışık daha iyi yayılıyor.
  • MK25 Outemu switch, MK22 BSUN switch.
Bunların dışında fark yok gibi görünüyor.

Hangisini önerirsiniz?
MK25 kağıt üstünde daha iyi ama size kalmış, avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurursunuz. MK22 kullanıyorum, yine olsa yine MK22 alırım çünkü MK25'teki olumsuz yorumlar ister istemez soru işareti oluşturuyor insanın kafasında.

Hocam attığınız model Magic Refiner MK22 mi?
Evet, MK22. MK25 değil.

• MK25 hotswap bir klavye ama MK22 hotswap değil.
  • MK25 modelinde Keycap'lerin alt kısımları şeffaf, ışık daha iyi yayılıyor.
  • MK25 Outemu Switch, MK22 BSUN Switch.
Bunların dışında fark yok gibi görünüyor.

MK25 kağıt üstünde daha iyi ama size kalmış, avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurursunuz. MK22 kullanıyorum, yine olsa yine MK22 alırım çünkü MK25'teki olumsuz yorumlar ister istemez soru işareti oluşturuyor insanın kafasında.

Evet, MK22. MK25 değil.

Açıkçası hem görünüş olarak hem de özellik olarak MK25 daha çok hoşuma gitti. Evet, yorumları korkutuyor ancak hotswappable olması sebebiyle bozulan bir Switch olduğunda değiştirme imkanımız mevcut. Peki Outemu Switch mi daha kaliteli BSUN switch mi hocam?

Geri
Yukarı