Magisk inmiyor

wtf.en3s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İntel Core İ5 6500 3.2GHz
Anakart:Msi B150 Gaming M3
Ram:HyperX Fury 8x2 2133MHz
PSU:Zalman ZM600LE
GPU:MSİ GeForce GTX960 Gaming 2G
SSD:Kingston 240GB
HDD:Western Digital 1TB
HDD2:Seagate Barracuda 2TB
Meslek
Öğrenci
TWRP'den Magisk'i flaşlıyorum başarılı oluyor fakat ana ekrana gelmiyor. Custom ROM kullanıyorum Magisk ROM'la birlikte geldiğinde aşırı yavaş çalışıyordu ve bazı uygulamalara root erişimi tam veremiyordu.

Hocam TWRP'den APK kurulmuyor benim TWRP modlu içinde kendi Magisk'ini kurma modu var veya kaldırma ben Magisk 25.2 ZIP'i flaşlıyorum hiçbir şey olmuyor.

Magisk Orijinal GitHub Sayfası

Son Magisk versiyonu olan v25.2

Şimdi bu son versiyonu indirdiğinde APK olarak inecek ama bu multiple bir dosya yani sonundaki uzantıyı .zip olarak değiştirirsen TWRP kullanarak kurabileceksin önce APK olarak telefonuna kur kurulduğundan emin olduktan sonra dosya yöneticisi yardımı ile indirdiğin APK dosyasını .zip yap sonundaki APK'yı sil ve .zip ekle sonra bu zipi TWRP yardımı ile kur.

Lütfen APK veya Zip dosyasını orijinal yerlerden indirin root çok tehlikeli bir işlem herşeyiniz çalınabilir.

Son düzenleme:
Lütfen orijinal sitesinden indirmeye özen gösterin. Magisk popüler olduğu için bazı siteler orijinal gibi gösterip yazılım atabilirler. 2 kere sildim telefonu GitHub'dan indirmek için.

İsterseniz direkt Magisk Manager'i kurun, sonra oradan Ramdisk ayarladıktan sonra programdan kurun. Programdan kaldırma da yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı