Magisk modül önerisi

GotfnX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Redmi Note 8 Pro. Mifirm.net'den ROM indirdim. boot.img dosyasını Magisk'den yükle yapıp çıkan img dosyasını minimal ADB and Fastboot ile flaslayıp root attım.

Şu an MIUI global 12.5.8 adndroid 11 yüklü.

Adway, googlesansplus ve kdrag0n safetynetfix yükledim. Root gizleme için modül ve başka önerebileceğiniz hangi modülleri kurmam gerek?

Redmi Note 8 Pro. Mifirm.net'den ROM indirdim. boot.img dosyasını Magisk'den yükle yapıp çıkan img dosyasını minimal ADB and Fastboot ile flaslayıp root attım.

Şu an MIUI global 12.5.8 adndroid 11 yüklü.

Adway, googlesansplus ve kdrag0n safetynetfix yükledim. Root gizleme için modül ve başka önerebileceğiniz hangi modülleri kurmam gerek?
Konu dışı ama yurt dışı cihaz mı kullanıyorsunuz? Kullanıyorsanız IMEI sıfırlandı mı root işleminden sonra?

Zygisk açıp DenyList ile root gizleyebiliyorsunuz Magisk üzerinden. Ekstra modüle gerek yok.

Cihazı hızlandırmak için MemeUI, kişiselleştirme için LsPosed üzerinden ChiMi öneririm.

Konu dışı ama yurt dışı cihaz mı kullanıyorsunuz? Kullanıyorsanız IMEI sıfırlandı mı root işleminden sonra?

Yurt dışı IMEI kayıtlı kullanıyorum. Sadece SIM2 aktif. TWRP her sederinde cihazı brick etti.
Bende boot.img dosyasını Magisk de yükle yapıp çıkan img yi flashlayarak kurdum.
Temiz kurulum için önce stock ROM atıp sonra Magisk yükle. Ama IMEI yurt dışı işe ROM atarken siliniyor modemmeta ile tekrar yazman gerekiyor.

Roottan sonra IMEI silinmedi.

En temizi genel listeyi tek tek okuyup işinize yarayabilecekleri deneye deneye test etmenizdir.

Turkısh Ad Host önerebilirim, düzenli olarak güncellenen bir reklam engelleyicidir.

FKM üzerinden de cihaza olan hakimiyetini yükseltebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı