MagSafe powerbank önerisi

Overseas Edition farkı ne hocam
Bir de dezavantajları var mı MagSafe powerbanklerin
Mesela telefonu %50ye getirmek için 2500MAH harcarken(normal powerbank)
MagSafe 3000 falan mı harcıyor
Biraz bilgi verebilir misiniz rica etsem
Günübirlik yerlere çanta almadan gidiyorum
Ve kablo +powerbank cepte taşıması çok sıkıntılıydı

Kendi cihazımda (iPhone 12 Pro) 3 defa Full şarj edebiliyorum. %20'den %80'e 1 saatte geliyor. 20W hızlı şarj zaten. Aşırı ısınma olmuyor kabul edilebilir seviyede ısınması. Ortama bağlı olarak aşırı ısındığında zaten telefon şarjı kesıyor.

Kendi cihazımda (iPhone 12 Pro) 3 defa Full şarj edebiliyorum. %20'den %80'e 1 saatte geliyor. 20W hızlı şarj zaten. Aşırı ısınma olmuyor kabul edilebilir seviyede ısınması. Ortama bağlı olarak aşırı ısındığında zaten telefon şarjı kesıyor.

Sizce Baseus mu almalıyım
Marka konusunda kararsız kaldım

Kablosuz şarj beklemeye değer mi? Smasung un 25W hızlı şarj destekli 10000MAH'lık powerbankı var hem markası Samsung hem de 1 saatte fulluyor.

20W kablosuz şarj desteği sunuyor zaten dostum. Eskide kaldı artık o kablosuz yavaş şarjlar.

Sizce Baseus mu almalıyım
Marka konusunda kararsız kaldım

Dediğim gibi ben aldım 6 aydır kullanıyor memnunum. Gerisi senin tercihin.

Usta 1100TL şu an

Cihazı ısıtması ayrı mevzu ömrünü yiyor zaten 15 watt hızlı şarj edecek senin telefonunu. Onu da geçtim ben öyle farklı marka cihazları da bağlamam telefona sonra bir bakıyorsun dokunmatik saçmalıyor ediyor derken lanet okuyorsun. 25watt kablolu hızlı şarj veren powerbank varken kablosuz olsun diye bunlarla cihazı haşlamanın anlamı yok.

Cihazı ısıtması ayrı mevzu ömrünü yiyor zaten 15 watt hızlı şarj edecek senin telefonunu. Onu da geçtim ben öyle farklı marka cihazları da bağlamam telefona sonra bir bakıyorsun dokunmatik saçmalıyor ediyor derken lanet okuyorsun. 25watt kablolu hızlı şarj veren powerbank varken kablosuz olsun diye bunlarla cihazı haşlamanın anlamı yok.

Usta zaten hep kullanmayacağım dediğim gibi hem telefon hem powerbank hem kablo bir cebe nasıl sığsın kötü gün dostu gibi düşün kılıf gibi kullanacağım.

Hocam Philips de şarj seviyesi direk dijital yazıyor bu özellik hoşuma gitti

20W kablosuz şarj desteği sunuyor zaten dostum. Eskide kaldı artık o kablosuz yavaş şarjlar.

Dediğim gibi ben aldım 6 aydır kullanıyor memnunum. Gerisi senin tercihin.

Siz kaça aldınız?
Nerede en ucuza bulurum.

Son düzenleme:
Siz kaça aldınız?
Nerede en ucuza bulurum.

900 TL MediaMarkt'den almıştım zamanında.

Kablosuz şarj hala verimsiz ve bence kısacık bir kabloyu tasımak da mevzu değil. Buna 2.5k vermeye değer mi emin değilim. Ya da ben eski düşünüyorum.

Verimsiz değil dostum. Attığım ürün kabloyla da kablosuz da 20W şarj desteği sunuyor. Özellikle test ettim aynı sürede aynı yüzdeye getirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı