Mahalle bilgisayarcısı işlemcimi çalmış

Hocam ben size ikizini atmışım. İkizi hanımının soyadını almış, ondan Kurtoğlu olmuş. Doğrusu aşağıda.

Dosya Ekleri

• 20231210_113037.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 33
Hocam ben size ikizini atmışım. İkizi hanımının soyadını almış, ondan Kurtoğlu olmuş. Doğrusu aşağıda.
Çok sağol hocam karakola gittim derdimi anlatıp bu fotoğrafı uzattım. Yalnız amirleri fotoğrafa bakınca sanki bunu bir yerden çıkaracağım bakışı attı hafif düşünür gibi böyle acaba bilgisayarcı Cengiz'in tanıdığı mı?

Eğer öyleyse bana yardımcı olmazlar kendi akranını niye arasın? Umarım Cengiz abi yakalanmamak için yüzünü değiştirmemiştir.

O değil de bilgisayar tamiri için herkese güvenilmez. Sanırım bütün parçaların seri numarasını bilmek lazım verirken.

Sayın cengiz bey işlemciden tek sıfırı atarak idolünün sayın C başkanımız olduğunu göstermiştir, saygı duyalım.

Benim başıma gerçekten buna benzer bir olay geldi. Anası para karşılığı muzu arka kapıdan alan bir tamirci, benim pc'deki ana ekran kartını sökmüştü. ulan zaten 1 GB idi 64 mb'ye düşmüştü.

Hiç takmasa daha iyiydi anakarttaki onboardı kullanaydın. Küfür gibi bir şey.

Şimdiye kadar satıp yurt dışına çıkmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…