Mahalle bilgisayarcısı işlemcimi çalmış

Sana demedim reis ya başkası yorum atmıştı sildirdim gözükmüyor şu an. Konuyu baltalıyordu. Cansın 😘

@Kurtlar Vadisi Pusu iyilik yapmış o zaman bana şimdi anladım. Lakin anlamadığım dükkanı niye kapattı?

Adamın belki yakını hastalandı bir daha böyle konu açtığını gör miyim anladın mı beni(!)😡😅

Sana demedim reis ya başkası yorum atmıştı sildirdim gözükmüyor şuan. Konuyu baltalıyordu. Cansın 😘

@Kurtlar Vadisi Pusu İyilik yapmış o zaman bana şimdi anladım. Lakin anlamadığım dükkanı niye kapattı?

i7 9700'ü satıp torunlarına bile yetecek servet edinmeye gitmiştir. Bu saatten sonra niye dükkan açsın?

Dükkan kirasını yatırmamıştır son günüdür belki alıp kaçmıştır neden olmasın burası Türkiye (!)
i7 9700'ü satıp torunlarına bile yetecek servet edinmeye gitmiştir. Bu saatten sonra niye dükkan açsın?

Hadi hepsini anladım. Saadece anlamadığım geride o yerdeki cızırdayan Frisby PSU. Onu niye bıraktı?

Hocam paranormal zihin okuyucum ile(Apple marka) sizin zihninizi okuyup kişinin robot çizimini yaptım.

Dosya Ekleri

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    5,4 KB · Görüntüleme: 30
Hocam paranormal zihin okuyucum ile(Apple marka) sizin zihninizi okuyup kişinin robot çizimini yaptım.
Vallahi helal olsun reis şuan şaşkınlık içerisindeyim aynısını yaptırmışsın. Sadece saçları sarıydı tıpatıp aynısı olmuş ama soyadı Kurtoğlu değildi sanki. Başka bir şeydi. Saçlarına sarı efekt verip tekrar paylaşır mısın? Polis'e bu resmi vereceğim arasınlar. (Bu arada umarım zihnimdeki mahrem şeyleri okumadınız)

A - cengizin suçu ne?
B - duvardaki resmin.
C - cengiz ünder.
D - hepsi.
E - Hiçbiri hocam. Yukarıdaki arkadaş görmediği halde bilgisayarcı Cengiz'in fotoğrafını attı bana.

Bilgisayarcı i7'den alt üstü bir 0 atmış o kadar da abartılmaz.

İşlemcideki bir 0 problem değil cengiz abiye feda olsun da, PUBG oynarken FPS'den de bir 0 gitti o sıkıntı.

Ne olacak ondan, alt üstü kareler gelirken birkaç milisaniye daha geç çıkacak. Şimdikilerin sabrı yok, kare için birkaç milisaniye daha bekleyemiyorlar. 🧓

Yeni konular

Geri
Yukarı