Mahalle içinde plakasız motor kullanmak sıkıntı yaratır mı?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Dayımın bir tane motoru var 5 6 yıl önce plakayı söktürdü kullanmayacağı için evde yatıyordu motor. Bu motoru mahallede kullansam sorun çıkar mı? Çok polislerin olduğu bir yer değil ama hiç polis olmuyor da değil, görseler durdururlar mı?

Dayımın bir tane motoru var 5 6 yıl önce plakayı söktürdü kullanmayacağı için evde yatıyordu motor. Bu motoru mahallede kullansam sorun çıkar mı? Çok polislerin olduğu bir yer değil ama hiç polis olmuyor da değil, görseler durdururlar mı?
Cadde kenarı bir sokaktan geçerken, A2 ehliyetimin yetmediği bir motor üstünde durdurulup ceza yediğim esnada kenarda çekiciyi bekleyen 4 tane plakasız motor vardı. Ceza+bağlama ile sürpriz yapabilirler yani.

Hocam 5 6 yıldır vergileri ödenmediği için ona da ek ceza gelmiyor mu?
Hocam vergi borcu ödenmezse önce faiz eklenir daha sonra uyarı gönderilir , hala ödenmezse gerekli adli vb. işlemler yapılır (emin değilim) tarzı biliyorum ben (MTVden bahsediyorum). polis plakasız motor + vergisinin ödenmediğini görünce %101 bağlar

Hocam vergi borcu ödenmezse önce faiz eklenir daha sonra uyarı gönderilir, hala ödenmezse gerekli adli vb. işlemler yapılır (emin değilim) tarzı biliyorum ben (mtvden bahsediyorum). Polis plakasız motor + vergisinin ödenmediğini görünce %101 bağlar.

Zaten vergileri ödememek için plakayı çıkartmış. Bende hiç anlamıyorum bu mevzulardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı