Mahalle serserileri

Flexible29

Femtopat
Son zamanlarda mahallemde keko, serseri, magandalar vs. çok arttı, akşamları sokağa bile çıkamayacak oldum, geçen gün kardeşimle beraber top oynamak için parka gittik, ortalık serserilerden geçilmiyor, telefonu ver, top çalma, tehditler, omuz atma falan filan hepsini yaşadım ve aşırı rahatsızlık vermeye başladı, cevap da veremiyorum, sürü halinde geziyorlar, hepsinin cebinde bıçak falan oluyor, bir şey demek istemiyorum, ne yapmalıyım? Ortalıkta bayağı arttı bu tipler.

Uzak durmaktan başka çareniz yok hocam. Ankara dikmende yaşıyorum dediğiniz tipte kişiler burada adımbaşı var. Neyse ki hepsi tanıdıkta benim için sorun olmuyor. Polis falan umursamaz böyle tipleri elemanları polis alıyor polis arabasında story atıp akşam mahalleye geri dönüyorlar.

Son zamanlarda mahallemde keko, serseri, magandalar vs. çok arttı, akşamları sokağa bile çıkamayacak oldum, geçen gün kardeşimle beraber top oynamak için parka gittik, ortalık serserilerden geçilmiyor, telefonu ver, top çalma, tehditler, omuz atma falan filan hepsini yaşadım ve aşırı rahatsızlık vermeye başladı, cevap da veremiyorum, sürü halinde geziyorlar, hepsinin cebinde bıçak falan oluyor, bir şey demek istemiyorum, ne yapmalıyım? Ortalıkta bayağı arttı bu tipler.

Yanına tedbir amaçlı çakı bulundurabilirsin en azından kaçıp kurtulmanı sağlar. Fakat bulundukları yerlerden uzak durmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı