Mahalleden geçen simitçi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep abinin simitçisinden sonra tantunicisini ifşa ediyorum
Görüntülemek İçin Giriş Yap veya Kaydol
Seyyar tantunici mi?

- - - Güncellendi - - -

Bu zihniyete de hastayım ha. "Hırsızlık mı yapsın?" Lem adam zaten hırsızlık yapıyor. Vergi kaçırıyor en başta. Seyyar satıcı. Yani Türk insanındaki (sen burada Rus oluyorsun ama Türkleşmişsin artık :)) bu seyyar satıcı sempatisini anlayamadım hiç. Abicim, senin simitçi dükkanın var. Her ay 100 milyar kazanıp 18 milyarını devlete bayılıyorsun. Bu adam 100 milyar kazanıp hepsini cebine indiriyor.

Bırakın bu hırsızlık mı yapsın muhabbetini artık. Adam hırsızın psikopatı zaten :)

Çal keke çal...

Abi ne yaptın 100 milyar mı?

Ve şikayetimde sonuca ulaştım! Karanlığa küfredeceğinize bir mum yakın. Hep diyorum koyun olmayı bırakın artık!

Konu:SEYYAR SATICI ŞİKAYETLERİ
Mesajınız:HER GÜN SAAT 11:30-12:00 GIBI ÇAĞLAYAN PARK SOKAKTAN GEÇEN VE İZZET PAŞA'YA KADAR BAĞIRARAK SIMIT SATMAYA ÇALIŞAN BIR ADAM VAR. BU ADAM ARTIK SINIR TELLERIME DOKUNMAYA BAŞLADI. BU SAATLERDE GELIP BEKLER MISINIZ, YOKSA BIR TELEFON NUMARASI VERIRSINIZ GEÇERKEN BEN SIZI MI ARARIM BILMEM AMA BU ADAMI SUSTURUN LÜTFEN.
Durum:Tamamlandı.
SAYIN İLGİLİ Bahse konu olna simitcitaş ocağı caddesinden kurşun sokkkatan ve cengiz topel caddesinden cami önünden geçtiği ve şişli istikamatine gittiği tespit edilmiş olup simitçi ve simit fırını ilgilisine ikazlar yapılmıştır.Bilginize.(SMS YOLUYLA GEREKLİ BİLGİ AKTARILMIŞTIR.)

AşamaİlgiliDurumTarihAçıklama
şikayetin alınması-Süreç henüz bu aşamaya gelmemiştir..!
ekip incelemesi-Süreç henüz bu aşamaya gelmemiştir..!
şikayet sonucu-Süreç henüz bu aşamaya gelmemiştir..!
bilgilendirme-Süreç henüz bu aşamaya gelmemiştir..!
BAŞAK SALAR - ÇAĞRI MERKEZİTamamlandı30 Nis 2013ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ'NE YÖNLENDİRME YAPILDI.
DURAN ERGİŞİ - Zabita MüdürlüğüTamamlandı07 May 2013Bahse konu olna simitcitaş ocağı caddesinden kurşun sokkkatan ve cengiz topel caddesinden cami önünden geçtiği ve şişli istikamatine gittiği tespit edilmiş olup simitçi ve simit fırını ilgilisine ikazlar yapılmıştır.Bilginize.
BAŞAK SALAR - ÇAĞRI MERKEZİTamamlandı07 May 2013SAYIN İLGİLİ Bahse konu olna simitcitaş ocağı caddesinden kurşun sokkkatan ve cengiz topel caddesinden cami önünden geçtiği ve şişli istikamatine gittiği tespit edilmiş olup simitçi ve simit fırını ilgilisine ikazlar yapılmıştır.Bilginize.(SMS YOLUYLA GEREKLİ BİLGİ AKTARILMIŞTIR.)

Simitçi deyince aklıma cem yılmaz'ın esprisi aklıma geldi. "Adamın elinde 2 blackberry gördüm TAZELERRR diye satıyordu. Sordum 2 telefon ne için diye 1 i iş için dedi. Birinde susam'in hon kong borsasın bakıyor diğerini de günlük işlerini hallediyor."

Kesin bu simitçi Recep Baltaşı tanıyordur. Ben söyliyim. Bu simitçi arkadaşın sisteminde problem olmuş technopat.net sitesinde yazmış. Recep Baltaş cevaplamış. Arkadaş cevaptaki uygulamayı yanlış yapmış. Bilgisayar booom. Ondan sonra ben sana sorarım Recep demiş. Arkadaş başlamış Recep Baltaşın başını şişirmeye :)

Recep Abi sana bunu yapsalar harbiden mermiyi sokarmışsın heralde :D

Bir seyyar satıcı farklı bir hile bulmuş.
Önce var gücüyle ev sahibiii!! diye bağırıyor.
E, herkes ev sahibi olduğu için herkes bakmak durumunda kalıyor.
Meğer adam kaynamış mısır satıyormuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı