Mahalleye fiber altyapı getirmek

JustWatchS

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar,
Şuan oturduğum yerde adsl altyapısı var ve çok fazla internet kullandığım için yavaş kalıp sürekli kopma yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini o kadar aramama rağmen sorun düzelmedi. Velhasıl ben nasıl fiber getirebilirim? Aranızda tecrübe etmiş kişiler mutlaka vardır. İmza da topladım Süperonline a ve Türk Telekom’a ilettim. Direk Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidip konuşsam bir faydası olur mu?

Konuyu hortlatayım. Benimde yardıma ihtiyacım var. Sokağımızda altyapı var fakat binamızda yok. Binamıza nasıl getirtebilirim?
Dün Türk Telekom ekipleri ile görüştüm aslında oturduğum yere fiber geleceğini hatta projesini bile yaptıklarını söyledi ama imar konusunda sıkıntı yaşadıkları için beklediklerini söylediler. Hatta şu yakın zaman da bi kutu varmış bütün hatlar orda oluyor ordan binalara filan dağılıyor işte o kutu değiştirceklermiş. Bakalım bekliyoruz bizde.

Dün Türk Telekom ekipleri ile görüştüm aslında oturduğum yere fiber geleceğini hatta projesini bile yaptıklarını söyledi ama imar konusunda sıkıntı yaşadıkları için beklediklerini söylediler. Hatta şu yakın zaman da bi kutu varmış bütün hatlar orda oluyor ordan binalara filan dağılıyor işte o kutu değiştirceklermiş. Bakalım bekliyoruz bizde.
Bizde de hemen getirebilirler ama işlerine gelmiyor. Bina yeni ve binada sadece 4 daire satıldı. 10 kişi olana kadar beklemek zorudayız sanırım.
Benim oturduğum eve 300 metre civarında uzaklıkta fiber dolabı vardı fakat bizim evin önüne kadar gelmiyordu. 2018 Kasım ayında başvuru yaptım 3 gün önce ekipler sağolsun o dolaptan yer altı kablolarıyla fiberi binanın girişine kadar getirdi. Dün de binanın içine koydukları cihazla bağlantısını yaptılar. 1.5 senenin ardından çok şükür yakın zamanda fiber altyapıya kavuşacağız gibi. Başvurunuzu yapın yoğunluğa göre çok daha kısa sürelerde hallolabilir peşini bırakmayın.
Logar kapağı şeklindr Vodafone fiber optik altaypı noktası var bizim binanın burda ve aramızda 10m ya var ya yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı