Mahkeme kararı ile zorla evden alınmak

Tarafına açılan davalara ve suç duyurusuna karşı dava açman gerekli.
Devlet maddi konuda avukat tutamayacak durumda olanlara avukat atıyor o kişinin mağdur olmaması için.
Böyle bir durum olursa eğer avukatına tamamen açık ol.

Seni bir bağımlı gibi gösterip ve aklı dengesi yoktur gibi ciddi bir suçlamayla karşı karşıya bırakan veya bırakanlar hukuk karşısında cezaya tabi olacaktır haklı olduğunu ispatladığın anda.
Tutacağın avukat veya sana atanacak avukata sorabilirsin bu durumla alakalı geçmiş durumları.

Hukuk ve adalet sisteminde tecavüz kelimesinin açıklamasını öğren.
Eğer haklıysan şu an senin hayatına ve özel yaşamına karşı tecavüz durumu var.

İspat ve resmi belgeler olmadan hakkında işlem alan polis memurunu ihbar ederek ceza almasını sağlayabilirsin.

Uyuşturucu testine dahi girmişsin. Bunun için evinde veya üzerinde önce uyuşturucu veya uyandırıcı bir maddenin bulunması gerekli.

Uyuşturucu sebebiyle göz altına alınma durumu sadece narkotik polisleri tarafından yapılmakta. Yada diğer suçlarla birlikte uyuşturucu durumu varsa narkotik polislerinden en az bir kişi diğer polislerle birlikte gelmesi zorunludur.

Benim bildiğim bu şekilde.

Sonuçlanması muhtemelen sonbaharı bulur arkadaşlar, vasi tayini davası açılmış.En son mesajı ne zaman attım bilmiyorum ama onun sonrasında e-devletten kontrol etmiştim annemin adı yazıyor davacı kısmında.Polislerde oyunu kuralına göre oynuyormuş çevreden şikayet var o yüzden geldik diye hehe.Psikiyatrist ise deli olup olmadığıma dair daha detaylı bir inceleme için ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yönlendirdi falan.
Bunun dışında baroya gidipte avukat için başvurupta avukat tuttum davalar için vs. öyle yani.
Hocam keşke bir de başka bir hastanede test yaptırıp gönderseydiniz oraya. Suratlarındaki ifadeyi merak ederdim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı