Mahsur kaldığım okuldan nasıl kurtuldum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun troll olduğunu sanmıştım, buz dağının altında yatanları yeni öğrendim.

@Furist, konunuzu kaçırdım. Size soracaklarım olacaktı 🙁
Etiket gitmemiş @Furisty
Ben konuyu hatırlıyorum, gülmekten karnım ağrımıştı hakkını helal et birkaç fotoğraf aldım o konudan;
3114F992-D0EE-4E49-9AA8-14DB73D46884.jpeg
EB10EA9A-959D-4FAD-BA38-83B0953C5602.jpeg

Hatırlayanlar vardır 4-5 ay önce "Okulda mahsur kaldım" diye bir konu açmıştım. Gerçekten de okulda mahsur kalmıştım :). Ama pek ciddiye alınmamıştım o anın siniriyle akıllı tahtanın fişini çekmiştim ben fişi çektikten sonra millet olayın ciddiyetini anlamış :D ben cevap vermeyince de iyice konunun yorumları da kudurmuş :D (az önce baktım). Neyse fişi çektikten sonra camlardan bağırmaya başlamıştım ilk başlarda kimse duymamıştı saat 11:30 12 civarlarında oradan geçen 2 tane motorlu abi beni fark etmişlerdi. Onlarla camdan bağırarak olayı anlatmıştım müdür yardımcımızı ve ailemi aramalarını istemiştim. Ailem de geldi müdür yardımcımız da müdür yardımcımız kapıyı açmıştı bende nihayet özgürlüğüme kavuşmuştum. Sonra evde fırat borunun tadına da bakmıştım tabii :D. Çok sinirlenmiştim okulda mahsur kaldığımda beni kimse ciddiye almadığı için o yüzden sosyali bırakma kararı almıştım. Bugün son bir kere bakıp hesabı sileyim deyip girince kararım değişti tabii. Beni ciddiye alanların da olması fikrimi değiştirdi :). Sosyale devam bir daha da okula böyle girmem zamanında ve yerinde. :)

Geçmiş olsun. ülkemiz böyle bir yer; her şeye olamaz falan, şakadır, o iş bende vb. Kantinde keyif yaptın mı? Bir de bizim okulunkini genelde kilitlerler ve keşke dış kapıyı kırmaya çalışsaydın. 1 saat sürerdi. Onun dışında sana tavsiyem bu gibi durumlarda telefonun yoksa ve ailen almana izin vermiyorsa akıllı bileklik, akıllı saat gibi şeyler almanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırlayanlar vardır 4-5 ay önce "Okulda mahsur kaldım" diye bir konu açmıştım. Gerçekten de okulda mahsur kalmıştım :). Ama pek ciddiye alınmamıştım o anın siniriyle akıllı tahtanın fişini çekmiştim ben fişi çektikten sonra millet olayın ciddiyetini anlamış :D Ben cevap vermeyince de iyice konunun yorumları da kudurmuş :D (az önce baktım). Neyse fişi çektikten sonra camlardan bağırmaya başlamıştım ilk başlarda kimse duymamıştı saat 11:30 12 civarlarında oradan geçen 2 tane motorlu abi beni fark etmişlerdi. Onlarla camdan bağırarak olayı anlatmıştım müdür yardımcımızı ve ailemi aramalarını istemiştim. Ailem de geldi müdür yardımcımız da müdür yardımcımız kapıyı açmıştı bende nihayet özgürlüğüme kavuşmuştum. Sonra evde fırat borunun tadına da bakmıştım tabii :D. Çok sinirlenmiştim okulda mahsur kaldığımda beni kimse ciddiye almadığı için o yüzden sosyali bırakma kararı almıştım. Bugün son bir kere bakıp hesabı sileyim deyip girince kararım değişti tabii. Beni ciddiye alanların da olması fikrimi değiştirdi :). Sosyale devam bir daha da okula böyle girmem zamanında ve yerinde. :)
Arkadaşlarla hep derdik "Keşke bir gün okulda mahsur kalsak" falan diye. O aklıma geldi. :)

Bu arada ben konuya baktım da gerçekten kalmışsınız galiba. Biziö okuldaki tahtaların markası da Vestel ve işletim sistemi 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı