Epic Games Mail adresi nedir?

Ardaack

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iade için Epic'e mail atmak istiyorum. İnternetten buldugum 2-3 tane mail adresi buldum. Ama hepsi kullanılmıyor. Nasıl mail atacagım ve güncel olarak kullandıkları mail adresi ne?

Merhaba arkadaşlar, iade için Epic'e mail atmak istiyorum. İnternetten buldugum 2-3 tane mail adresi buldum. Ama hepsi kullanılmıyor. Nasıl mail atacagım ve güncel olarak kullandıkları mail adresi ne?

Şu sayfaya göre Epic'e destek için e-mail atmak ya da telefon etmek mümkün değilmiş. Destek sayfası üzerinden ilerlemek dışında çözüm yokmuş. Bunu bilmiyordum tuhaf.

Eğer satın aldığınız oyun kendi kendine iade edilebilir ürünse Epic Games'e girdikten sonra sağ üstte profil fotoğrafına tıklayıp hesap deyin. Sonra işlemler sekmesinden satın aldığınız oyunu bulun. Üzerine tıklayın ve iade et deyin. Eğer şartları karşılıyorsanız destek ile iletişime geçmeden direkt olarak iade etmiş olacaksanız.

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

İade talebi oluşturmuştum zaten fakat gelmeyince buraya yazma gerekliligi duydum, tam olarak bir çözüm bulamadım ama Epic destek saydasına gidip oradan bize ulaşın kısmından talep oluşturabiliyorsunuz ben oluşturdum ama hala bir dönüş yok. Araştırdıgımda Epic de bu süre degişken oldugunu ve çoğunlukla bir hafta içerisinde iade yapıldıgını öğrendim bazılarına 1 günde, bazılarına 3 günde, bazılarına 1 haftada, bazılarına ise 2 haftayı buldugunu duydum.

İade talebi oluşturmuştum zaten fakat gelmeyince buraya yazma gerekliligi duydum, tam olarak bir çözüm bulamadım ama Epic destek saydasına gidip oradan bize ulaşın kısmından talep oluşturabiliyorsunuz ben oluşturdum ama hala bir dönüş yok. Araştırdıgımda Epic de bu süre degişken oldugunu ve çoğunlukla bir hafta içerisinde iade yapıldıgını öğrendim bazılarına 1 günde, bazılarına 3 günde, bazılarına 1 haftada, bazılarına ise 2 haftayı buldugunu duydum.

Bu akşam 17.14 de iadesi yapıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı