Steam Mail adresine gönderilen Çince iade mailleri ne anlama gelir?

KCihaN

Hectopat
Daha fazla  
Steam tarafından 14 tane bu şekil mail geldi bir sürü oyunum için. İçinde RDR 2, The Forest gibi oyunlar var. Çevirisini aşağıya bırakıyorum. Ben günlerdir Steam'e girmiyorum bile nasıl oldu anlamadım. Hesap şifresini falan değişeyim mi bir tehlike var mıdır sizce?

Çeviri:
Merhaba dessas
Steam iade talebinizi aldı!
İade talebinizi inceleyeceğiz ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.
The Witcher 2: Assassin's of kings geliştirilmiş sürüm
Satın alma tarihi: 1 Ocak 2023 pst
Geri ödeme talebi: Steam cüzdanınıza 4,65 TL
İade talepleri help.steampowered.com adresindeki müşteri hizmetleri talep sayfasında görüntülenebilir veya işleme alınmadan önce iptal edilebilir.

İade talepleri duruma göre değerlendirilir ve genellikle 14 günden daha eski satın alımlar veya 2 saatten fazla oynanmış ürünler için iade yapılmaz. Oyun içi öğeler için para iadesi, satın alma işleminden sonraki 48 saat içinde talep edilmeli ve öge tüketilmemiş, değiştirilmemiş veya aktarılmamış olmalıdır.

İade süreci hakkında daha fazla bilgi için https://store.steampowered.com/steam_refunds/ adresine gidin.
İyi günler dileriz.
Steam ekibi

Bu bildirim Steam hesabınızla ilişkili e-posta adresine gönderilmiştir.

Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmuştur, bu yüzden cevap vermeyin. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa Steam müşteri hizmetlerini ziyaret edin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-14 204139.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-14 204139.png
    44,6 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam şifrenizi değiştirin ve zaman kaybetmeden Steam desteğine olayı açıklayarak bilet oluşturun.

Yeni konular

Geri
Yukarı