Mail hesabımı nasıl kurtarabilirim?

sinanzng

Femtopat
Daha fazla  
Eski tüm oyun hesaplarım içinde olan mail hesabımı üst üste telefon değiştirdiğimden geçen sene veya öbür sene kaybettim. Telefon numarası ekli ama çok eski bir numara olan hattını bulmamın imkansız olduğu bir hat. Kurtarma e-postası da ne girsem kabul etmiyor. Yardım edin kafayı yemek üzereyim. Böyle bir saçmalık mı olur ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski tüm oyun hesaplarım içinde olan mail hesabımı üst üste telefon değiştirdiğimden geçen sene veya öbür sene kaybettim. Telefon numarası ekli ama çok eski bir numara olan hattını bulmamın imkansız olduğu bir hat. Kurtarma e-postası da ne girsem kabul etmiyor. Yardım edin kafayı yemek üzereyim. Böyle bir saçmalık mı olur ya?

Hocam soğuk su içseniz iyi olur bence. Kurtarmak imkansız olabilir.

Mail adını biliyorsan hack yöntemine başvurarak çalabilirsin genelde bruteforce attcak ile şifre deneyip şansını dene ben öyle 10 tane mailimi kurtardım

Hocam soğuk su içseniz iyi olur bence. Kurtarmak imkansız olabilir.
İmkansız değil

Geri
Yukarı