Mail Hesabına Başka Yerden Giriş Yapıldı Uyarısı

Kaspersky, uyumsuzluk uyarısı verdi yüklenirken, yükledikten sonra hızlı tarama yaptım. Tam aramayı denedim, ilerlemedi. Önce internet sekmeleri açılmamaya başladı. Ardından chrome bile açımamaya ve yukarıdaki hatayı vermeye başladı başladı. Program kaldırdan Kaspersky silinmiyor. Çoğu program da aynı hatayı veriyor.
Arkadaşlar yok mu şu hatadan kurtulma imkanım. Program kaldır açılmıyor, chrome açılmıyor hiçbir şey yapamıyorum.

Son düzenleme:
Denetim masasından kaldırılmıyordan kastın nedir?
Çoğu program da aynı hatayı veriyor.
Çoğu programı kaldırınca ne hatası veriyor? Ortada yok. Ya Windows dosyalarını bozdunuz yada Windows'u kullanmayı bilmiyorsunuz.

Programı yüklemek dışında herhangi birşey yapmadım. Ardından çoğu program bol 0'lı hata yüzünden açılmamaya başladı. Bu şekilde windows dosyalarına nasıl zarar verebilirim ki?
Kaspersky'i denetim masasından kaldırmayı denediğimde hiçbir şey olmuyor.

Hızlı tarama bitmişti. Tam tarama ise çalışmamıştı. Diğer program ile Kaspersky'nin kurulumu bitmeden önce tarama yapmıştım. Güncel sürümü kurmaya çalışıyorum, olmuyor. Formattan başka şans yok gibi duruyor.

Her hatada formata başvurursanız boşa yardım etmeyelim. Windows güncellemelerini yapıp kurulan güvenlik programlarını Windows'u yeniden başlatıp kaldırın.
Sonrasında güncel dediğiniz Kaspersky sürümünü söyleyin bakalım. 18.0.0.405'den sonrasını diyorum.

Internete giremiyorum tarayıcılar açılmıyor, hata veriyor. Yazdığınız tarzda bir sayı görülmüyor.
En azından şu Kaspersky'i silebilsem belki işe yarar .

Arkadaşlar yardımlarınız için ve üşenmeden ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sorun Kaspersky'de imiş. Uğraştıktan sonra devre dışı bırakmayı başardım ve internete girebildim. IObot indirdim ve programı tamamen sildim. Bilgisayarım sorunsuz çalışıyor.
Mail içinse şifreleri aşırı uzun ve karışık hale getirdim. Mail ile ilgili önümüzdeki günlerde sorun olursa tekrar yazarım arkadaşlar, tekrar teşekkürler.

Hocam ahınız mı tuttu tam hafta sonu oldu :D bugün yine Windows Defender durduk yere zararlı yazılım var demeye Konudaki antivirüslerden geçen hafta denemediğim HitmanPro'yu indirdim taradım. Punkbuster'ı virüs olarak mı algılıyor çözemedim. İndirdiğim herhangi bir şey de yok, çözemedim.
Google'da baktığımda Punkbuster'ı yanlış algılama durumunun olduğunu gördüm. Çünkü multisinde Punkbuster olan tüm oyunları göstermiş hele bir tanesi kurulma tarihi üzerinden bu kadar vakit geçmiş Time 541.2 days ago (2016-05-19 14:13:21). Yinede emin olmak için buraya yazdım.
Zemana ile tarama yaptım. Bu sefer o da bunu buldu.
Chrome Shortcut
Status : Tarandı
Object : --app-id=fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme
MD5 : -
Publisher : -
Size : -
Version : -
Detection : Şüpheli Tarayıcı Ayarı
Cleaning Action : Onar
Related Objects :
Tarayıcı Ayarı - Chrome Shortcut
Chrome Startup Url
Object : h t tp://searchou. com/ ?id=3e2ab31f000000000000f46d0412ee20
Related Objects :
Tarayıcı Ayarı - Chrome Startup Url
Chrome Homepage
Object : h tt p://searchab. com/ ?aff=7&uid=3914709e-622d-11e2-be6a-f46d0412ee20
Related Objects :
Tarayıcı Ayarı - Chrome Homepage

Ancak bende bu Searchounun etkisi olan şeyler görünmüyor. Yanlış algılama olabilir mi? Çünkü bu sorundan muzdaripler hep tarayıcıyı işgal eden başka siteye aktaran bir sorundan bahsetmişler.

Dosya Ekleri

• antivirüs2.png
    antivirüs2.png
    27 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı