Mail olarak gelen mesaj

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Şu şekilde mesaj geldi gelememesi için ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220730_151351.jpg
    IMG_20220730_151351.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 169
  • IMG_20220730_151342.jpg
    IMG_20220730_151342.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 184
Bu gibi bir mesajı şurada yorum olarak paylaşmıșlardı.

2. sayfadaki arkadaşın attıkları linkler üzerinden gözüküyorsa engelleyebilirsiniz, eğer gözükmüyorsa da dediğim gibi her mesaj geldiğinde umursamayıp engelleyebilirsiniz. Mesela bana da bugün geldi ve direkt hiç umursamadan engelledim.

Hocam arkadaşın attığı ücretli sanırım bu arada hiçbir yere numaramı vermememe rağmen nasıl böyle bir şey olabiliyor.

Bu gibi bir mesajı şurada yorum olarak paylaşmıșlardı.

@donttouch hocamın attığı mesajın aynısı hocam.

Hocam arkadaşın attığı ücretli sanırım bu arada hiçbir yere numaramı vermememe rağmen nasıl böyle bir şey olabiliyor.

Hocam İYS ücretli değil ama diğerini bilmiyorum, İYS'ye giriş yapmak için telefon numarasıyla girip yap'a basıp telefon numaranızı yazın sonra da gelen doğrulama kodunu girin. Sonraki ekranda size gelen dolandırıcı mesajı gözüküyorsa oradan tikini kaldırabilirsiniz.

Şu şekilde mesaj geldi gelememesi için ne yapabilirim?
Hocam, gerçek mesaj ise istemiyorum yazın. Eğer yine atıyorsa o mesajı pek barışçıl bir yöntem olmasa da... Neyse, siz doğal ve barışçıl yöntemlere başvurun. En kötü engellersiniz.

@donttouch hocamın attığı mesajın aynısı hocam.
Tamam, az önce yazdığım şeyi geri alıyorum. Demek ki dolandırıcı. Hemen engelleyin. Bir de isterseniz BTK'ya şikayet edebilirsiniz. Böyle dolandırıcılar resmen insanların zamanını çalıyor sürekli mesaj atarak.

Yok hocam bana haftada veya ayda bir 2 kere geliyor.

Bana geliyor engellemekten başka çaremiz yok gibi.

Yok hocam bana haftada veya ayda bir 2 kere geliyor.

Hocam bu sabah gelmedi genelde 7 gibi atıyorlardi engelledim galiba ondan gelmiyor ama başa şekilde atarlarsa bilmem zaten direk onu da engellerim.

@Aqely hocam şu an evde değilim geldiyse yine engellemekten başka şansımız yok galiba ama gelmez herhalde.

Son düzenleme:
Bana geliyor engellemekten başka çaremiz yok gibi.

Hocam bu sabah gelmedi genelde 7 gibi atıyorlardi engelledim galiba ondan gelmiyor ama başa şekilde atarlarsa bilmem zaten direk onu da engellerim.

@Aqely hocam şu an evde değilim geldiyse yine engellemekten başka şansımız yok galiba ama gelmez herhalde.
Gelir ise yazarsınız buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı