Mail adresine gelen anlamsız Almanca mesaj

Yer
İstanbul/Ataşehir
Biraz önce Almanca şekilde şöyle bir mesaj geldi. Bunlardan kurtulma yolu yok mudur?
Daha önce başına gelen var mı? Maili açıp, Almanca dilden Türkçeye çevirdim.
İlgilenirseniz teşekkür ederim.
Mesaj;

Sevgili 2C sınıfının ebeveynleri,

Uzun bir hastalıktan sonra çocuklarınıza yeniden öğretebildiğim için mutluyum.
Umarım hepiniz iyisinizdir!
Maalesef Paskalya tatilinden sonra okul umduğum gibi başlamıyor. Yüksek enfeksiyon sayısı nedeniyle okul 12-16 Nisan tarihleri arasında kapalı olacak. Kapalı.
12 Nisan Pazartesi günü alacağınız çocuklarınız için bir malzeme paketi hazırladım. Okulda, öğretmen odasında sabah 07:00 ile 11:00 arasında.

19 Nisan'dan itibaren alternatif dersler daha sonra tekrar yapılmalıdır. Ne yazık ki bugün size kesin bir bilgi veremem, çünkü yalnızca bu hafta kesin talimatlar alacağız. Ancak, hızlı bir testle test edilebilecek sadece çocukların okula gitmesine izin verildiğini size şimdiden söyleyebilirim. Okulda hızlı testler yapılır.
Pazartesi günü malzemeleri aldığınızda bir mektup alacaksınız.

Çoğunuz bana Bayan Maffeo'nun e-posta adresini verdiniz ve umarım size bu şekilde ulaşabilirim.
Bu bilgileri aldığınızı bilmem için, bu e-postayı kısaca yanıtlarsanız sevinirim.
Ayrıca herhangi bir sorunuz, öneriniz veya sorununuz varsa bu e-posta adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Çocuklarınızı yakında tekrar şahsen görmeyi dört gözle bekliyorum, o zamana kadar lütfen saygılarımı iletin.

Yeni konular

Geri
Yukarı