Mail şifresi nasıl açığa çıkmış olabilir?

caganarslanpir

Decapat
Daha fazla  
Google'dan bir mail gelmiş ve böyle diyor. Mailimin şifresini falan değiştirdim fakat bu neden olmuş olabilir? Nedenini öğrenmek istiyorum ona göre daha tedbirli davranacağım.

IMG_20230813_101148.jpg

Başka maillerimden birine de gelmiş böyle bir bildirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce CrafttRise isimli bir Minecraft sunucusunda oynadınız mı? Eğer oynadıysanız açığa çıkma sebebi bu. Büyük veri sızdırma ihlali olmuş ve birden fazla kişi aynı sorunu yaşıyor. Bugünün 5. konusu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm platformlardaki hesap şifrelerinizi değiştirin ve kesinlikle aynı şifreleri kullanmayın. Hepsinde farklı şifre olsun, bir hesabınız çalınırsa diğer hesabınız otomatikmen tehlikeye girmesin.

Daha önce CrafttRise isimli bir Minecraft sunucusunda oynadınız mı? Eğer oynadıysanız açığa çıkma sebebi bu. Büyük veri sızdırma ihlali olmuş ve birden fazla kişi aynı sorunu yaşıyor. Bugünün 5. konusu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm platformlardaki hesap şifrelerinizi değiştirin ve kesinlikle aynı şifreleri kullanmayın. Hepsinde farklı şifre olsun, bir hesabınız çalınırsa diğer hesabınız otomatikmen tehlikeye girmesin.
Tamamdır benim şifrelerimin çoğu benzer ama tam olarak aynı değil sıkıntı olurmu?
Birde benim crafttrise hesabı olmayan mailimede gelmiş onun da sebebi aynı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı