Maili unutulan Steam hesabı nasıl kurtarılır?

methean06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Zamanında Rust oynuyordum ve makul bir fiyata almıştım. Ve sonradan bıraktım. Fakat ilkokul arkadaşım da almış, gel beraber oynayalım dedi. Bende tamam dedim. Hesabıma girmeye çalışıyorum fakat e-postaya kod gönderildi diyor. Ve ben o hesabın e postasını unuttum. Ne yapabilirim? (telefon numarası kayıtlı değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Zamanında Rust oynuyordum ve makul bir fiyata almıştım. Ve sonradan bıraktım. Fakat ilkokul arkadaşım da almış, gel beraber oynayalım dedi. Bende tamam dedim. Hesabıma girmeye çalışıyorum fakat e-postaya kod gönderildi diyor. Ve ben o hesabın e postasını unuttum. Ne yapabilirim? (telefon numarası kayıtlı değil)

Buraya tıklayarak mail adresinizi yazın. Sonra bu Mail'e erişimim yok deyin. Size bir takım bilgiler soracaktır onları cevaplayın eğer doğruysa büyük ihtimal değişime izin verirler.

Kredi kartınla satın alım yaptıysan bu hesabını geri almak için yeterli. Desteğe talep oluşturduğunda 1-2 saat içersinde dönüyorlar ve kartına ait (satın alım yapılamayacak) bilgiler veriyorsun. Anında hesabını sana iade ediyorlar.

Buraya tıklayarak mail adresinizi yazın. Sonra bu Mail'e erişimim yok deyin. Size bir takım bilgiler soracaktır onları cevaplayın eğer doğruysa büyük ihtimal değişime izin verirler.
Teşekkürler ilginiz için iyi akşamlar dilerim

Kredi kartınla satın alım yaptıysan bu hesabını geri almak için yeterli. Desteğe talep oluşturduğunda 1-2 saat içerisinde dönüyorlar ve kartına ait (satın alım yapılamayacak) bilgiler veriyorsun. Anında hesabını sana iade ediyorlar.

Teşekkürler ilginiz için

Yeni konular

Geri
Yukarı