Mainwindows nedir?

SlimPac

Hectopat
Merhaba, herkese iyi akşamlar/sabahlar dilerim. Son birkaç gündür bilgisayarı açtığımdan bir süre sonra ana ekranda minik bir çizik beliriyor. Alt+Tab yaptığımda açık uygulamalar "mainwindow" görünüyor ve onu kapatınca o çizgi de kayboluyor. Başlangıç uygulamalarında bulamadım ve kendi kendine açılması da canımı sıkmaya başladı. Bir kere kapatınca bir daha açılmıyor ancak her yeniden başlatmamda açılıyor. Virüs taraması yaptım ESET ve Windows Defender ile bir şey bulamadı. Nedir bu mainwindow olayı ve nasıl kapatabilirim?

Daha önce asla karşıma çıkmayan şey ne oldu da bir anda "Ben buradayıııımm" der gibi beliriverdi peki sizce? Yazılımsal bir şey olduğu aşikar. Bit kadar şey için de windowsu sıfırdan kurmak istemiyorum. Yok mudur bir çaresi? :(

Daha önce asla karşıma çıkmayan şey ne oldu da bir anda "Ben buradayıııımm" der gibi beliriverdi peki sizce? Yazılımsal bir şey olduğu aşikar. Bit kadar şey için de windowsu sıfırdan kurmak istemiyorum. Yok mudur bir çaresi? :(
Sanmıyorum. Çünkü bu forumda karşılaşan hiç kimse olmamış. 🤨

Bende aynı sorunu yaşıyorum 3-4 gündür olan bir şey anlayamadım gitti. Sorunun resmini de ekte belirttim normalde küçücük bir şey ama kenarından böyle tutulup istediğiniz kadar genişletilebiliyorsunuz. @Recep Baltaş abimiz yardım ederse çok iyi olur. Sevgiler Saygılar.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-21_130340.png
    resim_2021-03-21_130340.png
    185,7 KB · Görüntüleme: 329
Aha vallahi aynı sorun. Hacım bir şey soracağım müsadenle; MSI Dragon Center kullanıyor musun? Onunla ilgili olabilir mi acaba? Son güncelleme geldiğinde çünkü fazlasıyla mainwindow açıp açıp kapattı bende. Arada ona da yormuyor değilim mevzuyu.

Aha vallahi aynı sorun. Hacım bir şey soracağım müsadenle; MSI Dragon Center kullanıyor musun? Onunla ilgili olabilir mi acaba? Son güncelleme geldiğinde çünkü fazlasıyla mainwindow açıp açıp kapattı bende. Arada ona da yormuyor değilim mevzuyu.
Evet kullanıyorum ondan olabilir diye düşünüyorum bende

Aynı sorun bende de var. Gerçi tam olarak bir sorun mu bilmiyorum çünkü bir zararı olmuyor. Ben de sizler gibi msi kullanıyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı