Mainwindows nedir?

Soruna sebep olan şey Dragon Center altındaki voicecontrolservice hizmeti. Hizmetlere girip devre dışı bırakırsanız sorun çözülüyor.

Ben bulamadım bu voicecontrolservice nerededir nasıl yaparım?
Soruna sebep olan şey Dragon Center altındaki voicecontrolservice hizmeti. Hizmetlere girip devre dışı bırakırsanız sorun çözülüyor.

Ben bulamadım o sekmeyi nasıl yaparım?

Ben bulamadım bu voicecontrolservice nerededir nasıl yaparım?

Ben bulamadım o sekmeyi nasıl yaparım?
Aramaya "Hizmetler" yazın ve tıklayın. Hizmetlerin arasından voicecontrolservice'i bulun, sağ tıklayıp özellikler deyin. Hizmeti durdurun ve başlangıç türünü devre dışı yapın.

Sorunu çözdüm 🙏

Peki bu "voicecontrolservice" hizmetini durdurmanın bir özellik eksisi olduğunu söyleyebilir miyiz? O ne işe yarar?

MSI kullanıyorsan eğer ki Dragon Center son sürüm güncellendikten sonra olduğunu fark ettim. Bir önce ki sürüme döndüm. Ardından birkaç defa deneme yaptım çözülmüş. Aşağıda ki sürüme geçtim. Sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    427,3 KB · Görüntüleme: 85
Aynı sorun bende de ortaya çıktı ve dünden beri var. Dragon Center güncellemesini açmıştım bir yandan da Premier Pro yüklemiştim crack olarak aynı anda yaptım sanırım ondan sonra PC falan ara ara kasmaya başladı. DC de bir kelime yazıyorum 5 saniye sonra yazmaya başlıyor. PC kapa aç yapıyorum Alt Tab atarken çıkıyor karşıma ama açılan bir şey yok sadece gözüküyor. Görev yöneticisinde de yok bulamadım. Dragon Center kapalı olduğu halde böyle yapıyor.

Dragon Center programını sildikten sonra program ekle kaldırdan msi sdk yı da kaldır. PC yi baştan başlat ve akabinde MSI sitesinden product sekmesinden motherboards yolunu takip ederek anakartını bulduktan sonra sağ üstten “support (destek)” ikonuna tıkla. Sayfanın ortasında “Araçlar” sekmesini bul ve işletim sistemini seçtikten sonra “Dragon Center” uygulamasını yeniden kur. Ben bu şekilde tamamen çözdüm. Kararsızlığı da halloldu açılır pencere durumu da.
Ben bulamadım ama.
Altta açıkladığım çözümü deneyebilir misin ?

Dragon Center programını sildikten sonra program ekle kaldırdan msi sdk yı da kaldır. PC yi baştan başlat ve akabinde MSI sitesinden product sekmesinden motherboards yolunu takip ederek anakartını bulduktan sonra sağ üstten “support (destek)” ikonuna tıkla. Sayfanın ortasında “Araçlar” sekmesini bul ve işletim sistemini seçtikten sonra “Dragon Center” uygulamasını yeniden kur. Ben bu şekilde tamamen çözdüm. Kararsızlığı da halloldu açılır pencere durumu da.

Altta açıkladığım çözümü deneyebilir misin ?
sorun aynı maalesef

sorun aynı maalesef
Bilgisayarım > yönet > hizmetler sekmelerini takip ettikten sonra alttlarda “voicecontrol” diye bir hizmet otomatik konumda olacak onu devre dışı yapmalısın. Eğer bundan önce söylediğim sil/kur adımlarını yaptıysan bu sefer bulabilirsin. Bulunca onu devre dışı bırakırsan sorunun çözülecek.

Geri
Yukarı