Makale yazmak için site önerisi

Makaleler
2
Taşınacağımız için bol boş vaktim olacak. Bütün süremi ders çalışarak geçirmeyeceğime göre makale yazmaya karar verdim. Teknoloji araştırmayı seviyorum hem beni de geliştirir.

İsteğim böyle araştırma yazabileceğim, bir programın kullanımını anlatabileceğim, tavsiye verebileceğim bir makale oluşturma. Bunun için para istemiyorum 18 yaşından küçük olduğum için banka hesabım da yok. Gerçek ismim yerine lakap gibi birşey kullanma seçeneği olsa süper olur ama olmasa da olur. Bunun için uygun site vb önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Blogger bunun için biçilmiş kaftan.

Hocam peki biraz basit şekilde mantığını anlatabilir misiniz?
Twitter'da fenomen ol ve teknolojik gelişmeler hakkında paylaşımlar yap.
Zor iş Twitter kitlesi çok bu konuları takip etmiyor Recep Abi bile o kadar beğenilmiyor ve Twitter da saçma insanlar ile uğraşmak istemem

Zor iş Twitter kitlesi çok bu konuları takip etmiyor Recep Abi bile o kadar beğenilmiyor ve Twitter da saçma insanlar ile uğraşmak istemem

Recep Baltaş beğenilecek birisi değil ki zaten. Sen farkını yarat, takip eden çok olur. Ayrıca TR içinde takılı kalma, İngilizce paylaşım yaparak dünyaya açıl derim.

Yani mantığı hakkında ne anlatabilirim bilmiyorum. Kayıt olup bir site açıyorsunuz, tema vs. gibi özelliklerini ayarlıyorsunuz ve yazmaya başlıyorsunuz.

Ana ekran şu şekilde:

1662154070049.png

Sol taraftaki seçenekler sitenin istatistiklerini, yorumları görebileceğiniz. Tema ve benzeri ayarları yöneteceğiniz seçenekler.

Ortadaki kısım ise gördüğünüz gibi paylaşılan makaleler.

Makale yazmak için, makale yazılacak konuda bilgili olmak gerekir.

Yani yazacağınız konu bilimsel ise en azından bir diplomanız olmalı yada kendinizi kanıtlamış olmalısınız.

İnsanların sizi ciddiye alıp takip etmesi için bunlar gerekli.

Son düzenleme:
Benim de aklıma gelmişti bu konu HTML'de makale sitesi kodlamaya çalışıyorum. Blogger dışında düzgün site yok.

Geri
Yukarı