"Makine kalıcı olarak etkinleştirildi" ne anlama geliyor?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarımı bir abimden aldım ve içindeki Windows'un korsan olduğunu söyledi ama PC'ye Windows yükleyen de kendisi değil, bir bilgisayarcıymış. Slmgr /xpr yazdığımda başlıktaki yazı çıkıyor. Kafam karıştı OEM key ile mi aktifleştirilmiş yoksa korsan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Crackli olsa bile öyle görünüyor. Crackli mi değil mi? Nasıl anlaşılır bilmiyorum.

Bende onu soruyorum zaten crack limi değil mi diye.

Format atın, zaten HWID ise yine otomatik etkinleşir.

Maalesef hiçbir şekilde format atılmıyor hatta şu an bunu yazarken bile bilgisayar kendi kendine mavi ekran verip kapandı USB'ye Windows kurmaya çalıştım kaç kere fakat olmuyor hiçbir şekilde.

OEM olarak anakarta gömülü lisans mevcutmuş zaten. Korsan kullanacağınıza orjinal indirin kurun.

Format atın, zaten HWID ise yine otomatik etkinleşir.

Maalesef hiçbir şekilde format atılmıyor hatta şu an bunu yazarken bile bilgisayar kendi kendine mavi ekran verip kapandı USB'ye Windows kurmaya çalıştım kaç kere fakat olmuyor hiçbir şekilde.

OEM olarak anakarta gömülü lisans mevcutmuş zaten. Korsan kullanacağınıza orjinal indirin kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı